טיולים מאורגנים ליפן

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול מאורגן ליפן עם ילדים

טיול ליפן עם ילדים

שלח
טיולים מאורגנים טוקיו

טיולים מאורגנים ליפן

בין התאריכים, 19.06 - 30.06
יפן הקסומה
  ארוחת בוקר
טיולים מאורגנים

טיול מאורגן ליפן עם ילדים

טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
שלח

טיול מאורגן ליפן עם הילדים – לגעת בקסם מקרוב!

כשהילדים גדלים, מבינים ורוצים בעצמם לטעום את חו"ל, לאן תיקחו אותם?
 
זהו זה! הגיע גם תורם של הילדים להצטרף לטיולים שלכם חובקי העולם. תשמחו לפחות שיש באפשרותכם לחשוף את הקטנטנים לתרבויות שונות במקומות רחוקים מארץ ישראל הקטנה והיפה. אז מאיפה מתחילים? אולי מטיול ליפן עם הילדים?
 
ארץ השמש העולה מחכה גם לכם
 
יפן המכונה ארץ השמש העולה (בזכות היותה ממוקמת מזרחית לסין) מושכת אליה תיירים מכל העולם. כשתגיעו לטוקיו תבינו את כל מהותה – שם תמצאו גם חדשנות וגם שורשיות של פעם, בזיקה למסורת הידועה. אין ספק שההיסטוריה של יפן והתרבות שלה מושכת אליה מיליוני אנשים החווים מדינה אחרת, שונה כל כך ממדינתנו הקטנה. הסקרנות גוברת כשנוחתים ביפן ומבינים את המעצמה המדוברת. יפן הנחשבת מדינת איים בצפון מערב האוקיינוס השקט ביבשת אסיה מוהלת בתוכה יופי וקסם הכוללים מקדשים, מרכזים תרבותיים, גלריות, מוזיאונים, פארקים מרהיבים, ומה לא? 
מבחינה תעשייתית היא המדינה השישית בגודלה, ומבחינה כלכלית, המדינה השלישית בכוחה. 127 מיליון תושבים החיים בתוכה כשתוחלת החיים בה הגבוהה מכולם, הופכים אותה לאטרקטיבית במיוחד, מקור עלייה לרגל עבור תיירים רבים מכל העולם.
 
יפן עם ילדים
 
כשאתם מגיעים ליפן עם ילדים, כדאי להשתלב בטיול מאורגן. טיול מאורגן ליפן עם הילדים יאפשר לכם טעימות מגוונות ומותאמות כך שגם אתם המבוגרים תיהנו מהדרך וגם הם הילדים ייהנו ממה שיש למדינה המסקרנת ביותר להציע.
תמצאו בה שוני מן הארץ – גם במראות, גם בגדלים, גם באווירה. עצם הזרות תאפשר לכם לגעת ברבדים מעניינים שתרחיב לכם את הראייה, תעצים את החוויה ותעורר השראה.
טיול מאורגן ליפן עם הילדים מאפשר לכם שקט אמיתי, ניצול הזמן כראוי ואפשרות להרחיב את ידיעות כל המשפחה בשילוב של הנאה צרופה. אתם רק צריכים לארוז מזוודות מתאימות, להשאיר מקום לקניות חדשות, ללכת שבי אחרי השפע והקסם ולצבור התרגשויות כצידה להמשך הדרך.
מי שחוזר מיפן, חוזר עם ידע חדש, אווירה מרחיבת לב בתוכו, שפע של רעיונות ועוצמה, רצון לשחזר את החוויה ושוב ושוב ללכת לאיבוד בתוכה, בתוך מדינת הקסם שלא דומה לשום מדינה אחרת.
זה הזמן שלכם להתארגן ולארגן את הילדים, לנפוש במדינה רחוקה השופעת עוצמה והנאה.