טיול ללפלנד עם ילדים

טיול ללפלנד עם ילדים

טיולים מאורגנים ללפלנד

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול ללפלנד עם ילדים

שלח
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
שלח

טיול ללפלנד עם ילדים

חוויית חו"ל לילדים
כמו שהמבוגרים אוהבים לטייל בחו"ל, להכיר תרבויות, מקומות חדשים, לחוות התרגשויות שונות, לראות נופים – כך גם הילדים רוצים להרגיש בעננים. בייחוד אם זו חוויית חו"ל ראשונה לילד שלכם, מגיע לו להכיר עולם שלם מגיל הילדות. אם יש לכם ראייה ייחודית ויצירתית, תוכלו לבחור בלפלנד – חבל ארץ הקיים בצפון אירופה וכולל את פינלנד, רוסיה, נורווגיה ושוודיה. 
 
אטרקציות שוות 
עיר הבירה רובניימי בפינלנד מציעה לכם אף היא אטרקציות שונות ומגוונות. מישראל תוכלו לטוס ישירות אליה, לבחור מלון מקסים, טיול מאורגן עם מדריך או טיול סוליקו משפחתי. תיהנו ביחד עם הילדים ממסעדות שוות, משלג לבן וצחור, מנהרות קפואים, מאתרי סקי, ממזחלות שלג המיועדות לכם ולילדים (אל דאגה, מזחלת פלסטיק קיימת במיוחד עבור גילם).
 
הכפר של סנטה קלאוס
אחת האטרקציות המרהיבות לילדים היא הכפר של סנטה קלאוס, המוכר כנדיב המתנות בכל העולם. בביתו תוכלו להצטלם איתו, לבחור מזכרת מאחת החנויות, ליהנות מבר קר, ממזחלות איילים, מבית הדואר שאליו מגיעים מכתבי החלומות של הילדים. רק אל תשכחו להצטייד בבגדים ייחודיים שמתאימים לשלג. את הבגדים תוכלו לשכור מהמקום וליהנות מגרביים, ממגפיים, מכובע, מכפפות ומחליפת שלג מחממת שיעזרו לכם להתמודד עם הכפור. כשלא תצטרכו להתמודד מולו, יהיה לכם קל להתמקד בהנאה האמיתית של הטיול ההרפתקני.
 
גם במינוס מעלות אפשר ליהנות בעזרת ציוד מתאים
אל תחששו מהקור וממינוס המעלות בלפלנד כי ציוד הלבוש שתקבלו יאפשר לכם חום גוף נהדר להתמודד עם הכפור באופן מושלם. טיול ללפלנד לילדים יאפשר גם להם ליהנות ממזחלות, מסקי, משלג, אפילו מהליכה רגלית, וכמובן – אי אפשר בלי שופינג מענג לצריכה משפחתית. ביקור בגן חיות הארקטי צפוני ירטיט גם הוא את לב כולם, הילדים יעופו מרוב התרגשות, ואתם? תרוו נחת והנאה צרופה מכל העניין. 
 
 
חיות מיוחדות וביקור מוזיאון
בלפלנד תוכלו לפגוש חיות שונות המקיימות אורח חיים בשלג. באמצעות מזחלות השלג המיועדות לילדים עם מדריך, הם יפגשו עולמות קסומים ושונים. מומלץ להוסיף שקיות חימום לנעליים שלהם ולא לשכוח את הכפפות שיעטפו את ידיהם. כך תיסעו זה אחר זה ביער מושלג ותרגישו כמו בתוך סרט מצויר במקום זר. ביום אחר מומלץ להגיע לביקור במוזיאון הארקטי שיאפשר לכם היכרות נוספת עם לפלנד ועם הקסם המהפנט שבה. 
 
למה כדאי לבחור טיול מאורגן?
טיול ללפלנד עם ילדים מצריך אחריות והכנה מוקדמת. כשאתם מגיעים לנופש בחו"ל עם ילדים, מוטב לא להתעסק בבירוקרטיה ולא להתמודד עם שפה זרה. תנו למארגנים לארגן עבורכם כל מה שצריך – טיסות, נסיעות, ביקורים, חוויות, אטרקציות בזמן איכות מיטבי ומקסימלי שיאפשר להכיר תרבויות ומקומות נוספים בעולם שירטיטו את לב כולם.