טיול ללפלנד

טיול ללפלנד

טיולים מאורגנים ללפלנד

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים ללפלנד

שלח
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
שלח

טיול ללפלנד – חוויית חו"ל אמיתית

 
מי לא חולם על טיול ללפלנד?  
עצרו את הכל ותתחילו לחלום. אין זמן טוב יותר לבקר בלפלנד היפה הממוקמת בצפונה של אירופה. חבל הארץ כולל את פינלנד, רוסיה, נורבגיה ושוודיה - ומשלב בין השלג הלבן לטבע הציורי – שילוב מושלם לכל תייר שרוצה לעורר בתוכו אדרנלין ואש יותר מתמיד. עצמו את העיניים, מה אתם מדמיינים לנוכח השם לפלנד? ודאי את הקור, את הקיפאון, את המראות המקפיאים, אבל לפלנד היא הרבה מעבר לשלג המסורתי. 
 
מתי כדאי להגיע ללפלנד? 
קיימת הבחנה מרשימה בין עונות השנה בלפלנד - המכונה גם "ארץ שמונה העונות" -  ומכאן נשאלת השאלה – מהו הזמן המומלץ ביותר לבקר בלפלנד היפה.  טיול ללפלנד יהיה מושלם בעיקר בעונת הקיץ כשנעים להתהלך בחוץ במזג האוויר נוח, כשהשמיים בהירים ומאירים את כולם. חודש אפריל, כשהחורף מתחיל לתת את אות הסיום, הוא החודש הפופולרי והמועדף על תיירים מרחבי העולם. מעוניינים בסקי? חפשו כרטיס לעונת האביב. רוצים לנפוש כשהאור אינו נעלם ומאיר בעקביות את כולם? הגיעו לנפוש ביולי. רוצים שהלב יחסיר פעימה לנוכח יופיו של הטבע? הגיעו בסתיו, כשהעלים הזהבהבים מרהיבים ביופיים ומשנים את צבעם כנדרש. 
 
חורף – עונת ביקור מעוררת השראה
טיול ללפלנד בחורף יצריך הכנה מוקדמת שחייבת לכלול בגדים מתאימים להתמודדות עם מעלות צלזיוס נמוכות בחבל הארץ המדובר – כפפות, מעיל, צעיף יהיו חלק מתפאורת החורף של כל תייר נרגש מכל רחבי העולם. אל תוותרו על לפלנד בעונת החורף כי דווקא אז אתם צפויים ליהנות ממפל קפוא, מיער מכוסה שלג, מתופעות טבע מעוררות השראה. ללא ספק, לפלנד היא חוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה. מסע ללפלנד כשהחורף מכה בסימניו ואתם נפעמים ממראה קסום שמאפשר ללכת שבי אחריו הוא המסע הנכון גם עבורכם.  
 
חבל ארץ של הפתעות וחוויות נעימות
לפלנד היא הרבה מעבר למרחב של שלג. ביקור בבירת המחוז רובניימי תאפשר לכם חוויה מלהיבה ותוססת. סמוך לבירת המחוז תוכלו לצפות ביערות מחטניים מפליאים. בקרו גם במוזיאון הארקטיקום ולמדו דרכו על חיי התרבות והמורשת בלפלנד. תרוויחו טיול מהפנט באווירה שונה לצד התרגשות מתרבות זרה ומהיסטוריה מעוררת השראה.
 
 
טיול משפחתי או זוגי?
לכל טיול יש אפקט שונה. כשאתם מטיילים בחו"ל בזוג אתם מאפשרים לרומנטיקה להיות המרכז ביניכם. כשאתם מטיילים כמשפחה, הילדים הם החשובים בראש ובראשונה. כדי שחויית חו"ל תהיה בלתי שגרתית אתם צריכים לבחור את האטרקציות הנכונות בכל טיול. לפלנד ידועה ביופי המופלא שבה. כשאתם בוחרים בה כיעד, אתם בוחרים בקסם חד פעמי של חוויית חו"ל אמיתית.