טיול מאורגן ללפלנד

טיול מאורגן ללפלנד

טיולים מאורגנים ללפלנד

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים ללפלנד

שלח
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
שלח

טיול מאורגן ללפלנד - מחיר שווה לכל כיס

לבחור נכון – חופשה ייחודית ומקורית
מחפשים חופשה ייחודית ושונה? נמאס לכם מכל הנופשים הצפויים באירופה? רוצים ליהנות באמת מיעד שיש בו כל מה שצריך בשביל לחוות חוויות עבור הנפש והגוף? בחרו בלפלנד המתפרסת על ארבע מדינות – רוסיה, שוודיה, נורווגיה ופינלנד. גם בחורף תוכלו ליהנות ממנה כשהשלג נותן את אותותיו, אם כי קחו בחשבון שהאור בחורף לא מאיר פנים, לכן פעילויות בה צריכות להתחיל בעשר בבוקר ולהסתיים בשלוש בצהריים. העדיפו את חודשי פברואר, מרץ, אפריל כדי ליהנות ממנה וממה שיש לה להציע – השקט, האווירה, השלווה, האיילים, הנופים המרהיבים ועוד אטרקציות נפלאות שממתינות לכם בשמחה בדרכים. 
 
על טיבו של טיול מאורגן ללפלנד
טיול מאורגן חוסך לכם עיסוק בבירוקרטיות, התמודדות עם קשיי שפה ותרבות שונה, התמצאות בשטח מול האתרים השונים שאינכם מכירים. בטיול מאורגן תזכו להכיר אנשים חדשים שבנסיבות אחרות סביר להניח שלא הייתם מכירים. המפגש הרנדומלי בין אנשים זרים הופך לעיתים למפגש מרתק ולחברויות ארוכות שנים. כשיש מדריך מוביל שצועד אתכם יד ביד לקראת היעדים המבוקשים בלפלנד, אתם מרגישים בטוחים ומשילים מעליכם התעסקויות מיותרות. כל מה שנותר לכם זה רק ליהנות בנופש בלתי שגרתי, מעורר השראה וחוויה צרופה ומהנה. 
 
חבל ארץ מדהימה לבקר בה
לפלנד היא חבל ארץ מדהימה, תוכלו לבקר בעיירה הגדולה שבה – רובניימי, הנמצאת ליד הקוטב הצפוני. תוכלו להמשיך לכפר לואוסטו ולהרגיש שם את האנרגיה המיטבית של החופש והדרור. תופעה של הזוהר הצפוני – אף היא תגרום לכם להחסיר פעימה, כשתצפו בצבעים שבשמיים מתמזגים לחגיגה גדולה. 
 
טיול למשפחות, לזוגות ולקבוצות
אין ספק כי לפלנד מתאימה כטיול למשפחות, לזוגות ולקבוצות. טיסה ישירה יכולה להוביל אתכם לעיירה הגדולה רובניימי, שם תפגשו בדמיון את סנטה קלאוס וההפתעות שהוא מכין לעולם. ודאי תשמחו גם לבקר בעיר קמי הנחשבת עיר נמל, תיהנו משייט מהפנט, תצפו בים הקפוא ובעזרת חליפות מיוחדות תוכלו גם לצוף במים הקפואים. 
 
מפארק החיות ועד מרוץ מכוניות
טיול מאורגן ללפלנד – מחיר השווה לכל כיס – מאפשר לכם להוסיף לארסנל הנופשים שלכם יעד ייחודי ומקסים. לאוהבי החיות מומלץ להגיע לפארק חיות הבר ברנואה  - הנחשבת עיירה ידועה. 55 חיות בר וציפורים ממתינים לכם בשקיקה, בהם חיות ייחודיות המתאימות לאקלים של לפלנד היפה. מכוניות מרוץ יכולות להיות חלק מהאטרקציה שתאפשר לכם להגיע ממקום למקום בחורף הקר. הליכה על השלג  גם היא חוויה בפני עצמה. כל אטרקציה שתבחרו תסייע לכם לצבור עוד התרגשות לנשמה. כל זאת ניתן להגשים בטיול מאורגן. 
לטיולים מאורגנים ללפלנד