טיול לרומניה 6 ימים

טיול לרומניה 6 ימים

טיולים מאורגנים לרומניה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול לרומניה 6 ימים

טיול לרומניה 6 ימים – להספיק הרבה במינימום זמן

הצצה למדינה יפה בשישה ימים בלבד
טיול לרומניה שישה ימים יאפשר לכם הצצה למדינה היפה. נכון, ככל שהייתם מאריכים בימים, כך הייתם מגלים סודות וקסמים נוספים מהחוויה הרומנית, אבל מוטב מעט מאשר בכלל לא. מסכימים? אם תבחרו לטייל בטיול מאורגן, רומניה תאפשר לכם הצצה נדירה לכל המקומות הפופולריים שבתוכה. מארגני הטיול מבינים ויודעים מהם המקומות השווים ביותר ברומניה, כך שלא תפספסו את האתרים העיקריים, את החוויה התרבותית, את האווירה של המקום ואת האטרקציות השונות והייחודיות.
 
בוקרשט – ארמון הפרלמנט, מוזיאון הכפר, מוזיאון ההיסטוריה
נתחיל מארמון הפרלמנט בבוקרשט, עיר הבירה של רומניה. שם בארמון תחוו צבעוניות ואמירה שורשית של המדינה. אל תשכחו לבקר גם במוזיאון הכפר המעיד על החיים ברומניה. שם תמצאו בתים, כנסיות, חוות ועוד מתקופות שונות. בבוקרשט תמצאו גם כנסיות מהממות לבקר בהן. גם מוזיאון ההיסטוריה יספק לכם הצגה של תכשיטים, כלי נשק ופרטים נוספים מהמסורת הרומנית. 
 
פארקים לאוהבי הטבע ורכס הקרפטים
אוהבי הטבע יוכלו לבקר בפארקים שונים ולספוג מהם את היופי הטבעי, להכיר את הצמחייה המקומית, את העיטורים המפוסלים ואת המרחבים שאפשר לשחק בהם בהנאה בקבוצה או ביחידים. גם רכס הקרפטים מציג לכם נופים מהממים, הרים, יערות ונחלים. שם תמצאו מסלולי הליכה בין הכפרים המסורתיים ששמרו על צביונם מאז ועד היום. ברכס הקרפטים תכירו את סינאיה על שם הר סיני. במנזר שם תמצאו את ספר התנ"ך הראשון שהודפס במדינה. באותו הרכס תמצאו גם את ארמון פלש שתפקד כביתם של משפחת מלוכה סביב הנופים הטבעיים והיפים של סינאיה. 
 
היופי שקיים בטיול מאורגן 
טיול לרומניה שישה ימים יספיק לכם כדי לטעום מקרוב את טעמה של רומניה. כיף תמיד לבקר במקומות שונים מישראל, לטעום מחוויה מתקתקה בטיול מאורגן, שם דואגים לכם מראש לכל ההפעלות אחרי הבירוקרטיה של הטפסים, המסמכים והכרטיסים, לכן בחירת טיול מאורגן היא בחירה מומלצת למי שמחפש להכיר את לב ליבה של המדינה, את האטרקציות העיקריות שלה כי בטיול מאורגן מישהו כבר חשב במקומכם, מישהו בעל ניסיון של ארגוני טיולים הבין מה נחוץ ביותר לתייר הישראלי שבוחר לבקר ברומניה היפה שישה ימים בלבד. 
 
 
 
מכנסייה ועד לרחוב הצר ביותר
ברכס הקרפטים תמצאו גם את בראשוב, העיר המעניינת המציעה שילוב של חדש וישן. תמצאו בה מבנים מתקופות שונות, עיר אנרגטית וקסומה המעידה על המקום. אל תשכחו לבקר במצודת בראשוב, בכנסיית סנט ניקולס ובכנסייה השחורה שיעריפו עליכם זמן תרבות והיסטוריה. רחוב רופ הוא הרחוב הצר ביותר ברומניה, ואסור לפספס את חוויית ההליכה בו. אם תבחרו לצאת לשופינג ולשבת לכוס קפה חברותי, הגיעו לפיאטה ספטולוי בכיכר המרכזית – יעד נוסף עבורכם לכיבוש.
שלח

ברגע האחרון לבוקרשט

משתלם להיות ספונטניים