דילים לראש השנה

דילים לראש השנה

בניית חבילה בהרכבה עצמית

חבילות נופש

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

דילים לראש השנה

שלח
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

דילים ברגע האחרון

משתלם להיות ספונטניים

דילים בראש השנה

בישראל אנו חוגגים את חגי תשרי הנקראים גם "חגי ספטמבר" מדי שנה, וכל שנה בערך חודשיים לפני תחילת החגים כבר עומד לרשותנו מגוון גדול של דילים בראש השנה. המבחר העצום מאפשר לנו בעצם לנסוע לכל יעד בארץ ובחו"ל והכל במסגרת דיל אחד משתלם שאם אתם רוצים יכול לכלול הכל: טיסה, שהות במלון, שכירת רכב וכמובן ישנם גם דילים לראש השנה עבור טיולים מאורגנים בכל העולם. סוגי הנופשים גם הם מגוונים מאוד ויכולים להתאים לחופשה משפחתית, לחופשה זוגית ורומנטית וגם לחופשה של כמה חברים.
 
נופש בראש השנה: לאן כדאי לנסוע?
לשמחתנו הגדולה אנו חוגגים את ראש השנה בחודשים ספטמבר ואוקטובר – חודשים בהם מזג האוויר נחשב לנוח באזורנו. למעשה אנו בסיום הקיץ כך שעדיין נעים בחוץ מבלי "חום יולי אוגוסט" המעיק. ניתן לצאת לטיולים במשך היום גם עם הילדים וליהנות מאקלים נוח ונעים. אלו חודשים נהדרים לבילוי בבריכות המלון וכן גם לרביצה על חוף ים תיכוני... חופשת בטן-גב היא אידיאלית בתקופה זו. על כן דילים בראש השנה כוללים הרבה טיסות וחבילות נופשונים לאזורים חמים כמו יוון, קפריסין, מלטה וכו'.
 
דילים לראש השנה: גם ליעדים רחוקים
למי שמחפש נופש בראש השנה שייקח אותו קצת יותר רחוק מאירופה הקרובה, יש גם אינספור היצע של חבילות וטיולים לאזורים מרוחקים יותר ואקזוטיים עוד יותר – יבשת אפריקה, מדינות המזרח הרחוק ואפילו החופשות המפנקות של המלדיביים, לכולם ניתן למצוא דילים בראש השנה. מכיוון שיש גם חופשה ארוכה מבית הספר ניתן לצאת לחופשה משפחתית ארוכה ומלכדת. אכן משפחות רבות בוחרות בנופש בראש השנה כתקופה לצאת לחופשה המשפחתית השנתית.
 
נופש בראש השנה: גם בישראל!
רבים מאיתנו חוגגים את ראש השנה כאן בישראל כאשר תוכלו למצוא פה מבחר ענק של דילים בראש השנה מצפון הארץ ועד דרומה. צימרים, מלונות הכל כלול, מלונות בוטיק כולם מציעים חדרים שמתמלאים מהר מאוד... בראש השנה מגיעים ארצה גם תיירים רבים מחו"ל שממלאים את התפוסה גם הם... לכן מי שמחפש לנפוש בראש השנה בארץ מומלץ להזמין חדרים כמה שיותר מוקדם. 
 
בברכת חופשה נעימה
איילה נסיעות