חבילות למלטה

חבילות למלטה

חבילה בהרכבה עצמית למלטה: טיסה+מלון

חבילות למלטה (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות למלטה

שלח
חבילות
חבילות

ברגע האחרון למלטה

משתלם להיות ספונטניים

חבילות נופש למלטה

חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

מלטה

 
מלטה היא החופשה שתפתיע אתכם לטובה. ישראלים רבים מחפשים יעדים חדשים לחופשה ומה הפלא שחופשות במלטה הפכו בשנים האחרונות למוצר מבוקש במיוחד. חבילות למלטה מוצעות כיום על ידי סוכנויות הנסיעות והן כוללות טיסות למלטה, מלונות, מיסי נמל ומעל לכל- חופשה ברמה אחרת. 
 
מה כולל נופש במלטה?
מלטה נמצאת באירופה והיא קרובה לאיטליה. הקרבה לאיטליה השפיעה רבות על אורח החיים במדינה הן בהקשר התרבותי והן בהקשרים אחרים. כדי להגיע למלטה ניתן לטוס בטיסות סדירות של חברת התעופה אייר מלטה שהיא חברת התעופה של מלטה או בטיסות שכר שמוצעות על ידי חברות התיירות. נופש למלטה מהווה חוויה יוצאת דופן שמאפשרת לכם להירגע, לנוח ולבלות בחיק היקרים לכם והכול במחיר שווה לכל נפש. 
חבילת נופש למלטה כוללת טיסות הלוך ושוב, מלונות והסעה משדה התעופה אל המלון ובחזרה. טיסה עם חבילות נופש למלטה מקנה לכם שקט נפשי בידיעה שמישהו אחר כבר מצא לכם את המלון הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. במסגרת חבילה למלטה ניתן לקבל גם רכב שכור שימתין לכם עם הגעתכם לשדה התעופה. טיול עם רכב מאפשר לכם לצאת מהעיר ולבלות מעט בנופים הקסומים של מלטה ולהכיר את התרבות הכפרית של המדינה. 
 
מתי כדאי לצאת לחופשה במלטה?
מבחינת עונות השנה מזג האוויר במלטה הוא נוח במרבית עונות השנה אך הזמן המועדף הוא עונות הקיץ והאביב. בעונות אלה המדינה עמוסה בתיירים ולכן רכישה של חבילה למלטה יכולה למנוע מצב שתתקעו בלי מקום ללון בו. האוכלוסייה המקומית מסבירת פנים לתיירים ותמיד תוכלו להיעזר בהם כדי לשמוע על אטרקציות בעיר. שווקים תוססים, אוכל מקומי, רחובות קסומים ועוד הם חלק מהאטרקציות שמציעה המדינה לכל הנופשים בה.
 
נופש במקום מקסים
זוהי הזדמנות של ממש להכיר ולגלות יעד חדש שהופך בשנים האחרונות ליותר ויותר מבוקש. בטרם תהפוך מלטה למדינה תיירותית מהוקצעת הנה הזדמנות לתייר הישראלי לחוות מקום בתולי שעדיין לא הושפע מעולם התיירות. חופשה נעימה!