מידע אודות נופש בכרתים

מידע אודות נופש בכרתים

טיסות לכרתים

חבילות לכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב בכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילה בהרכבה עצמית לכרתים

מידע אודות נופש בכרתים

מחפשים יעד לחופשה הקרובה ואין לכם מושג לאן לנסוע? חולמים על חופשה מהנה עם הילדים שתשאיר אתכם עם אוויר לנשימה? נמאס לכם להתרוצץ במוזיאונים באירופה הקלאסית ולבזבז כסף רב על טיול שכבר חוויתם? יש לנו תשובה בשבילכם: חופשה לכרתים. חופשה לכרתים היא בעצם התשובה לכל מי שמעוניין לאפשר לעצמו חופשה אמיתית במקום קסום ומיוחד שמשלב טבע, היסטוריה, עתיקות, מסעדות, מועדונים וכמובן חופי ים. האי כרתים מציע לנופשים בו חופשה אמתית עם כל מה שמשתמע מכך.
 
מה מיוחד בנופש בכרתים?
נופש בכרתים מתאים לכל אחד והיא טובה ומהנה בכל ייעוד. גם אם נסעתם לחופשה זוגית רומנטית שבה אתם מעוניינים לרבוץ בחופי הים ולטייל שלובי זרועות בין סמטות ציוריות בכפרים עתיקים, וגם אם אתם רוצים בילוי סוער עם חברים שבו תוכלו ליהנות מחיי לילה שוקקים. גם חופשה משפחתית עם ילדים קטנים תהיה מהנה בין אתרי הארכיאולוגיה המופלאים, חופי הים המהנים ואתרי הטבע הנפלאים. כל אחד יכול למצוא בחופשה כזו בדיוק את מה שהוא צריך והכל במרחק קצר מכאן ובמחיר שווה לכל כיס.
 
איזה מבחר יש של נופש בכרתים?
כאמור נופש בכרתים הוא דבר דינמי במיוחד ויכולה להתאים לכל אחד על פי צרכיו ועל פי התקציב. ניתן לבחור חופשה בסגנון בטן גב עם מלון בסגנון הכל כלול שתתרכז באזור אחד. במקרה כזה ניתן לצאת לטיולי יום קצרים בסביבות הכפר שבו תלונו. אפשרות אחרת היא לשכור רכב ולנסוע ברחבי האי. בדרך זו אתם נהנים מחופי הים ואתרי הארכאולוגיה של האי וזוכים להכיר כמה וכמה כפרים. זהו סוג חופשה מעט שונה שבו אתם ישנים כל לילה במקום אחר. כך או כך ההנאה מובטחת בכל סגנון של טיול.
 
נופש בכרתים- כמה זמן?
נופש בכרתים יכול להיות חופשה קצרה במיוחד של סופשבוע ואפילו טיול ארוך של שבוע ויותר. ניתן להגיע לחופשה קצרה וליהנות מחופי הים והפינוקים בדיל של הרגע האחרון וניתן לתכנן טיול ארוך מבעוד מועד. בכל מקרה במרחק טיסה קצרה בת שעה וחצי תגיעו ליעד מופלא וקסום שיצור לכם את החופשה המושלמת. 

ברגע האחרון לכרתים

משתלם להיות ספונטניים

שלח