אטרקציות בניו יורק

אטרקציות בניו יורק

חבילה בהרכבה עצמית לניו יורק: טיסה+מלון

טיסות לניו יורק

טיולים מאורגנים לניו יורק

הצג רשימת יעדים לבחירה

אטרקציות בניו יורק

לא כדאי להגיע לניו לביקור קצר מידי - במיוחד אם זו פעם ראשונה שלכם בעיר. מבחר האטרקציות, המופעים, אירועי התרבות, מתחמי השופינג ואתרי הבילוי שהעיר מציעה הוא עצום, וביקור קצר מידי עלול להיות חוויה מתסכלת. ככלל, רצוי לתכנן מראש את הביקור בעיר, לקרוא על אתרי התיירות המרכזיים ולהחליט במה חשוב לכם להתמקד. כדי לעזור לכם להתמקד, הנה רק חלק קטן מאוד (!) שיש לעיר להציע: 
 
מוזיאון המטרופוליטן: אחת האטרקציות המרכזיות של ניו-יורק, עם אוספים מגוונים החל מאומנות קלאסית ועד אומנים עכשווית ופופולארית. מומלץ, גם אם אתם לא חובבי אומנות מושבעים. 
 
מוזיאון ההיסטוריה של הטבע: ממש מול מוזיאון המטרופולין, נמצא מוזיאון הטבע של ניו יורק, אשר נחשב לאחד מן הגדולים בעולם לסוגו. שלל של תערוכות מתחלפות ותערוכות קבועות המציגות את התפתחות עולם הטבע והחי באמצעי המחשה מתקדמים ומרהיבים וכולל מיצגים של שלדי דינוזאורים, פלנטריום מרשים, תערוכות על גוף האדם, החלל ועוד ועוד. אם רכשתם חבילה לניו יורק עם ילדים, ביקור במוזיאון ההיסטוריה של הטבע הוא ממש חובה. 
 
פסל החירות: פסל האישה נושאת הלפיד הפך לסמלה הבלתי מעורער של ניו יורק בפרט, וארה"ב בכלל, אשר חרטה על דגלה את ערכי החירות והשוויון. הפסל ממוקם על אי החירות, וניתן לחזות בו מחופי מנהטן, או בשיט על גבי מעבורת אשר יוצאת בתדירות גבוהה לסטאטן איילנד. ניתן גם לטפס אל ראש הפסל. הטיפוס כרוך בתשלום. 
 
סנטרל פארק: עוד אחד מסמליה המובהקים של העיר הוא הסנטרל פארק, אשר נחשב לריאה הירוקה הכי גדולה של ניו יורק. הפארק פעיל לאורך כל שעות היום, ומציע לתושבי העיר ומבקריה מפלט מהעומס והרעש של העיר. בפארק שבילי טיולים, בעלי חיים, אגמים מזרקות ואפילו גן חיות. 
 
מופעים בברודווי: חבילה לניו יורק שאינה כוללת באחד ממופעי ברודווי הרבים שמועלים ערב ערב על בימות העיר נחשבת, בעיני רבים, לפספוס. שדרת ברודווי, החוצה את רובע מנהטן, היא ביתם של עשרות תיאטראות שמציגים בעיקר מחזות זמר והפקות מוזיקליות. במרוצת השנים, צברה ברודווי מוניטין של שם דבר בעולם המיוזיקל. כאשר מדובר בהצגות מפורסמות ומצליחות במיוחד, חשוב לרכוש כרטיסים מראש. לעיתים, ניתן לרכוש כרטיס מהארץ, בעת רכישת החבילה לניו יורק. 
 
טיימס סקוור: הכיכר המרכזית הממוקמת במרכז מנהטן, אחד ממרכזי הפעילות של ניו יורק. רוב הדוכנים למכירת כרטיסים למופעים והצגות ממוקמים בכיכר זו, אולם גם חלק בלתי מבוטל מבתי המלון ובתי העסק התיירותיים של העיר. למבקרים שמגיעים בפעם הראשונה לעיר, ורוצים לחוות את הקצב והשפע שלה, אין דרך טובה יותר לעשות זאת מאשר להגיע לטיימס סקוור, לשבת באחת מהמסעדות ובתי הקפה שנמצאים בה, ופשוט להתבונן. 
 
השדרה החמישית:  אזור חובה לחובבי השופינג וחנויות המותגים. בשדה זו, אשר חוצה את מנהטן לאורכה, ממוקמים המותגים הידועים ביותר בעולם, וכן חנויות הדגל של כל חברות המופת של עולם האופנה. 

ברגע האחרון לניו יורק

משתלם להיות ספונטניים

שלח