קלאבים ביוון

קלאבים ביוון

טיסות לאתונה

הוסף עוד טיסה

חבילות לאתונה

* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לאתונה

מלונות באתונה

טוס וסע לאתונה

* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

קלאבים ביוון

קלאבים ביוון

ביוון של היום ניתן ליהנות מהיצע גדול של קלאבים הכוללים שירותים שונים ובכללם שירותי ספא איכותיים, מגרשי טניס, מסעדות ובארים, מיני קלאבים לילדים וכן שירותי שמרטפות. קלאבים ביוון הם האופציה האולטימטיבית עבור כל מי שמעוניין לנפוש ברוגע ובשלווה. לכל אלו תוסיפו את חופי הים הקסומים של יוון, אתרים מרשימים, והנה לפניכם חופשה חלומית מהאגדות. בשורות הבאות נרחיב את היריעה על מבחר הקלאבים ביוון, מה הם מציעים ומהם המאפיינים הייחודיים של קלאבים אלו.
 
מה מיוחד בקלאבים ביוון?
חלק מהקלאבים ביוון נחשבים למובילים ולאיכותיים ביותר ברחבי אירופה כולם ולא בכדי. קלאבים ביוון מעניקים לכם אפשרות נהדרת לנפוש לצד מגוון רחב של שירותים. קלאב ביוון יכול להיבנות כקומפלקס חדיש ויוקרתי, בו ניתן למצוא הכול מהכול כמו למשל חוף ים פרטי ובריכה, מסעדות, מגרשי משחקים, צלילה, סדנאות וקורסים, שירותי ספא, אטרקציות ופעילויות לכל בני המשפחה ועוד. יש להגיע באופן עצמאי לחלק מהקלאבים ביוון, מה שאומר שיהיה עליכם להזמין בנפרד את הקלאב ואת הטיסה.
 
איזה מבחר יש של קלאבים ביוון?
מבחר הקלאבים ביוון מתחלק לפי האיים ברחבי המדינה, ובפרט לפי אלו התיירותיים יותר. כך למשל כמה מהקלאבים היוקרתיים ביוון מצויים באי רודוס ומציעים לאורחים ליהנות ממלונות חמישה כוכבים ברמה מאד גבוהה. במלונות אלו תמצאו חדרי אירוח מרווחים, מעוצבים ומצוידים בכל טוב. גם באי כרתים ישנם לא מעט קלאבים כמה מהם שוכנים בכפר הציורי בשם סיסי במרחק של 40 ק"מ להרקליון, הלא היא בירת כרתים.  קלאבים נוספים ביוון נמצאים באי קורפו לאורכה של רצועת חוף יפיפייה.
 
קלאבים ביוון – כמה זמן?
במידה ומצאתם דיל משתלם לחופשה באחד הקלאבים ביוון, סביר להניח שיהיה מדובר בנופש של בין ארבעה עד חמישה ימים. חופשה בקלאב ביוון היא מהסוג של הכול כלול. מעבר לאטרקציות ולמגוון הפעילויות שמציע הקלאב עצמו, תוכלו גם לסייר באי עצמו בו בחרתם לשהות ובאתרים ההיסטוריים שנמצאים בו. על מנת למצות עד תום את החופשה, חמישה ימים בהחלט יספיקו. הדבר כמובן תלוי גם במגבלות התקציב.

ברגע האחרון לאתונה

משתלם להיות ספונטניים

טוס וסע אתונה

27.09-04.10 OPEL CORSA
€510

טיסות אתונה

30.09-06.10
$299

באישור מיידי

טיסה ומלון אתונה

27.09-04.10 PUZZLE ATH_SKG 4-5 STARS
7 לילות ארוחת בוקר
€685

טיסות אתונה

27.09-04.10
$391

באישור מיידי

טיסה ומלון אתונה

04.10-08.10 DORIAN INN
4 לילות ארוחת בוקר
$599

טיסה ומלון אתונה

04.10-07.10 ACROPOLIS SELECT
3 לילות ארוחת בוקר העברות
€483
שלח