טיול מאורגן למשפחות– אנטי פאסטי – 8 ימים איטליה

טיול מאורגן למשפחות– אנטי פאסטי – 8 ימים איטליה

טיולים מאורגנים למשפחות בחו"ל

8 ימים איטליה, CBR
יציאה ב-10/7
תאריך מיוחד לילדי בר מצווה (גילאי 11-14) כולל ארוחת ערב.
טיסות אל-על, כולל פארק השעשועים מג'יק ריינבואו, גארדהלנד, שייט באגם גארדה.
 


יציאה ב-22/7
טיסות אל-על, כולל פארק השעשועים מג'יק ריינבואו, גארדהלנד, שייט באגם גארדה, פיזה (עם המגדל הנטוי), ורונה (של רומאו ויוליה), סן. ג'ימיניאנו.

 יום 1 ת"א – רומא (עיר של ישן וחדש)
היום שציפינו לו - הגיע. שדה התעופה, צ'ק אין, דיוטי פרי ואנחנו טסים אל החוויה המשפחתית שלנו, שמתחילה בבירת האימפריה הרומית -רומא. עיר של ניגודים, חדש וישן. אלילים ונצרות. סמלי העולם העתיק -  הקולוסיאום, בו לחמו עבדים וגלדיאטורים על חייהם, סירקו מאסימו, בו ניצח בן חור את הטריבון מסאלה במרוץ הכרכרות, הפורום רומנו - מרכז החיים של תושבי רומא ומולם שדרות רחבות, חנויות אלגנטיות, כיכרות ובהן מזרקות שיש מדהימות. המדרגות הספרדיות וכנסיית סן פייטרו בשלשלאות, בה נבקר ונראה את פסל משה ה"קורן". כמובן שנבקר במדינה הקטנה בעולם- מדינת הוותיקן. נראה את חיילי המשמר השוויצרי. (כן! שוויצרי) ונבקר בכנסיית סן פטרוס הענקית, שבסמוך לה מגורי האפיפיור ומוזיאון הוותיקן. העברה למלון ברומא.
 
יום 2 רומא (קפרי - מונטה סולארו)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לסיור באי החלומי קפרי. נדרים אל הנמל בנאפולי, ממנו נפליג במעבורת אל האי. נעלה במיניבוסים בדרך המתפתלת לאנה קפרי, עיירה השוכנת במרומי הצוק המשקיף אל הים. נטייל בין מסעדות, בתי קפה, דוכני מזכרות וגם נעלה בכיסא הרכבל אל מונטה סולארו, לצפות על הנוף המדהים. בתום הביקור, עמוסי חוויות, נשוט לנאפולי וממנה נשוב לבית המלון.
 
יום 3 רומא (אקשן בפארק מג'יק ריינבו) 
יום מושלם להרפתקאות בפארק הקסום "MAGIC RAINBOW", הנמצא בסמוך לרומא. נשוט בסירות ה"יוקטאן" בחורבות מצודת שבט המאיה, ניכנס לטירת הקוסם קליוסטרו, נוכל ליפול נפילה חופשית במבחן האומץ של עמוד ה"מיסטיקה", לטוס ברכבת ההרים המהירה או ליהנות מחוויית חמשת החושים במשחקי הווידאו של הפארק. 
בערב נצא (בתשלום) לטיול בכיכרותיה המוארות של העיר. פונטנה די טרווי, היא "מזרקת המשאלות". נטיל מטבע לבריכת המזרקה, מכדי שנשוב בעתיד לבירה הנצחית. נמשיך גם אל כיכר נבונה ומזרקותיה היפות ונהנה מאמני הרחוב ודוכני המזכרות הרבים.
 
יום 4 רומא – פירנצה (הגבעות של טוסקנה וגם המגדלים בסן ג'מיניאנו) 
נוסעים באוטוסטרדת השמש לפירנצה. נרד לכבישים הציוריים של חבל טוסקנה בין גבעות, כרמים ובתי חווה ציוריים. נבקר בסן ג'מיניאנו, העיירה המוקפת חומה, שבה לנו הצליינים בדרכם לרומא ובה 14 מגדלים, שנותרו בינות לרחובות הצרים, הסמטאות הציוריות ומבחר החנויות ודוכני המזכרות.
בתום הביקור ניסע לבית המלון בחבל טוסקנה.
 
יום 5 פירנצה (שווקים, פסלים, גשרים וגם מיישרים את המגדל הנטוי בפיזה) 
פירנצה. עיר של כיכרות, פסלים, שווקים וכנסיות מפוארות. נצפה על העיר מכיכר מיכלאנג'לו ,נטייל על הגשר הישן המפורסם, הלא הוא הפונטה ווקיו. נראה את הדואומו – הקתדרלה המפורסמת, מגדל הפעמונים של ג'וטו ודלתות "גן העדן" של בית הטבילה. נראה את הפסלים בכיכר הסיניוריה ונהנה בשווקי העור והקש של העיר.
בשעות אחה"צ נמשיך אל אחד מסמליה המפורסמים של איטליה – המגדל הנטוי בפיזה. נראה את כיכר הניסים, בית הטבילה והקתדרלה של העיר. נשוטט בין דוכני המזכרות ואחרי סלפי קצר עם המגדל נשוב לבית המלון.
 
יום 6 פירנצה -ורונה (ונציה)
ניסע אל ונציה "עיר התעלות", המסכות והקרנבלים, אמנות הזכוכית והגונדולות הרומנטיות. נשוט בסירה אל הגטו היהודי העתיק ונלך לאורך תעלות וגשרונים, בסמטאות ציוריות ובהן חנויות זכוכית, עור, מזכרות ודוכנים צבעוניים עד לגשר הריאלטו. נמשיך לכיכר סן מרקו ההומה מבקרים, נראה את ארמון הדוג'ים, בזיליקת סן מרקו, מגדל הפעמונים וכמובן גשר האנחות המפורסם, בו עברו אסירים בדרכם האחרונה. 
אפשר יהיה (בתשלום נוסף) לצאת לשיט בגונדולה עם משיט שנקרא "גונדולייר", לבוש חולצת פסים
וכובע קש לראשו. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור ורונה.
 
יום 7 ורונה (גארדהלנד)
יום שכולו כיף והנאה בפארק השעשועים הגדול באיטליה "גארדהלנד". נטייל ב"עולם ההרפתקאות" ונהנה משיט אבובים בתוך הג'ונגל בין מקדשים עתיקים. נציץ לחיי הפיראטים בספינתם ונילחם בפרעונים קדמונים, בעזרת אקדחי לייזר משוכללים. נבקר גם בעולם "האדרנלין" שם נהנה מרכבות מהירות, שמיניות באוויר ונפילות מפחידות. לא נפסח על "עולם הפנטזיה", שם נראה סרט בתלת - מימד מיוחד. בתום הביקור נשוב לבית המלון. 
 
יום 8 ורונה - מילאנו – ת"א (ריבה דל גארדה, מלצ'זינה וסירמיונה)
טיול לאורכו של לאגו די גארדה - הגדול שבאגמי איטליה. ניסע אל ריבה דל גארדה על סמטאותיה העתיקות והמקסימות, ובהן מגדלים מימי הביניים, כנסיות וארמונות מתקופת הרנסנס ורחובות צרים וציוריים. משם, נשוט בין גלשני רוח ומפרשיות, אל העיירה היפה מלצ'זינה, השוכנת למרגלות הר מונטה באלדו. נסיים את הסיור סביב האגם בביקור ב"מלכת האגם", העיירה הססגונית סירמיונה, השוכנת על לשון יבשה החודרת אל האגם. נטייל בסמטאות העיר ובהן חנויות מזכרות ומבחר עצום של ג'לטריות - חנויות לממכר גלידה האיטלקית, שאי אפשר לעמוד בפניהן. בתום הביקור מלאי חוויות ועם טעם של עוד ניסע לשדה התעופה במילאנו ונטוס ארצה.
 

המחיר כולל
-  טיסות אל על  ת"א –רומא/מילאנו – ת"א.
– לינה בבתי מלון בדרגת תיירות טובה ו/או ראשונה.
– ארוחת בוקר בסגנון "מזנון חופשי" מדי יום.
– דמי כניסה לכל האתרים המפורטים במסלול אלא אם צוין אחרת (בתשלום).
– אוטובוס תיירים ממוזג ע"פ תכנית הטיול.
– סיור היכרות בכל עיר עם מלווה הקבוצה.
– מלווה קבוצה ישראלי.
– טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
– מסי נמל, הטל ביטחון ודלק
 
האטרקציות הכלולות בטיול
 רומא
– כנסיית סן פטרוס
– המדרגות הספרדיות
– פסל משה
– פארק השעשועים "עולם הקסם"
 טוסקנה
– ביקור בסן ג'מיניאנו
– ביקור בפיזה
– ביקור בפירנצה
 ונציה
– הגטו היהודי
– כיכר סן מרקו
– גשר הריאלטו
– שייט בואפורטו
 אזור האגמים
– ביקור בסירמיונה
– ריבה דל גרדה
– פארק גארדהלנד
– שייט באגם גארדה

דמי ביטול בכפוף לתנאי הספק. פרטים במרכז ההזמנות
שלח