טיול מאורגן למשפחות– פיש אנד צ'יפס– 5 ימים לונדון והסביבה

טיול מאורגן למשפחות– פיש אנד צ'יפס– 5 ימים לונדון והסביבה

טיולים מאורגנים למשפחות בחגים

5 ימים, לונדון והסביבה FLON
"פיש אנד צ'יפס- טיול מאורגן בחגים"

כולל מוזיאון השעווה, קמדן מארקט ופארק השעשועים ת'ורפ

27/9-1/10 ראש השנה
מ- 1,325 $ למבוגר
מ- 1,150 $ לילד
 
15-19/10 סוכות
מ- 1,325 $ למבוגר
מ- 1,150 $ לילד

המחירים בתוקף עד 30/8/2019
המחירים הינם לאדם בהרכב של זוג+ילד

 

 
* איילה נסיעות משווקת ומוכרת ממלאי הספקים ובכפוף לו ואינה מחזיקה מלאי משלהיום 1 לונדון (בית המלוכה, הסיטי של לונדון וכיכר טרפלגר)
היום הקסום הגיע. שדה התעופה. צ'ק אין. דיוטי פרי ואנו טסים אל החוויה המלכותית שלנו.
החוויה מדהימה כבר מהיום הראשון: לונדון - עיר שכיף להסתובב בה. שדרות רחבות, בניינים מהודרים, אוטובוס קומתיים, רכבת תחתית, פאבים תוססים, מרכזי קניות ענקיים, מוזיאונים מדהימים הביג בן וגם החלפת המשמרות, רובע הסוהו וכיכר פיקדילי.
ניסע משדה התעופה (כל הדרך בצד שמאל... נא להתרגל...) לסיור פנורמי בעיר המלכותית. נראה את הסיטי – המרכז הכלכלי של העיר, את נהר התמזה וגשריו. נצפה על מצודת לונדון ונצטלם תמונת סלפי עם אריות הברונזה שבכיכר טרפלגר. 
בתום הסיור, העברה לבית המלון.
בערב נצא (בתשלום) לסיור ערב בכיכרות באתרים ובגשרים המוארים של העיר המדהימה. 
 
יום 2 לונדון (גריניץ-קו האורך אפס והדוכנים בקובנט גארדן)
יום נפלא מחכה לנו. נתחיל בביקור בקו האורך אפס בעיירה  גריניץ', כמובן. עיירה קטנה, יפהפייה, שבה מצפה הכוכבים המלכותי ובה נקבע גם קו האורך אפס הבינלאומי וגם שעת גריניץ'. נעצור לתצפית מרהיבה על העיירה, על אזור הרציפים המתחדש ואזור הנמל. נשוב ללונדון   ונצפה על  ה - LONDON EYE – הגלגל הענק המפורסם בעולם, אשר מתנשא לגובה של 135 מטרים. 
נסיים בעוד חוויה מיוחדת - ביקור בקובנט גארדן: מופעי רחוב, ציירי פורטרטים, מסעדות ובתי קפה, חנויות בוטיק ועשרות דוכני מזכרות, בגדים, תכשיטים, כלי בית ומה לא?! נשוב לבית המלון. בערב נוכל (בתשלום) לצאת לצפות במחזמר.
 
יום 3 לונדון (מוזיאון מאדאם טוסו ורחוב הקניות המפורסם בעולם)
מאדאם טוסו הינה פסלת שעווה, צרפתייה דווקא, שהקימה את המוזיאון שכל ילד מכיר. ניסע למוזיאון המפורסם, נבקר ונפגוש את הדמויות השונות מעולם הקולנוע, הספורט והבידור העולמי, נכיר את מנהיגי העולם מן העבר ובהווה. הזדמנות חד פעמית להצטלם תמונת סלפי עם צ'רצ'יל אובמה או עם בראד פיט, למי שמעדיף. נסיים את הביקור המהנה ונצא לחוויה כיפית ושונה אל אזור הקניות האינסופי - רחוב אוקספורד, שנקרא על שמו של הרוזן אוקספורד וכיום מרוכזים בו בתי הכולבו הגדולים - סלפרידג'ס, מרקס אנד ספנסר, ג'ון לואיס וכמובן פריימרק. נשוטט להנאתנו בבתי הכולבו ובחנויות הבוטיק שברחוב ונצבור שקיות רבות. חזרה (עצמאית) לבית המלון.
 
יום 4 לונדון (מוזיאון הטבע וקמדן טאון)
בלונדון יש מוזיאון, שאסור לילדים (ולא רק להם...) להחמיץ. ניסע לקנסינגטון, אל מוזיאון הטבע. נבלה בוקר שלם בין פוחלצים, שלדי ענק של צבי הגלפגוס ושלד הדינוזאור הארוך בעולם - 26 מטרים אורכו. נצטלם תמונת סלפי עם היונק הגדול בעולם - הלוויתן הכחול, שלידו נראים הפיל והדוב כגמדים ונתפלא (או שלא) לשמוע כמה חשובים הנמלים והפרפרים לכדור הארץ. בוקר מרתק, גם אם מדע לא ממש התחום שלנו. בשעות אחה"צ ניסע לקמדן טאון – השוק המפורסם בלונדון. עשרות דוכנים וחנויות מלאים מזכרות צבעוניות והכל באווירה חופשית והיפית, השונה כל כך מהאופי הבריטי השמרני. בתום הביקור, נשוב לבית המלון. 
 
יום 5 לונדון – ת"א (אקשן  ב-THORPE PARK).
יום אחרון בחוויה המשפחתית המדהימה שלנו - גם הוא מלא אדרנלין ושמחה. ניסע לפארק ת'ורפ, בו השעשועים המרתקים באנגליה. פארק  THORPEמשלב בתוכו אטרקציות לכל המשפחה, ממגלשות מים ענקיות דרך מופעי קולנוע עם אפקטים מיוחדים בשלושה ממדים ועד המתקנים החדשים דוגמת ה NEMESIS, אחת מרכבות ההרים המפחידות שיש, ה ECLIPSE ו"הקפיצה לאזור הדמדומים".  מלאי חוויות ועם טעם של עוד,  ניסע לשדה התעופה ונטוס ארצה.
 

דמי ביטול בכפוף לתנאי הספק. פרטים במרכז ההזמנות
שלח