טיול מאורגן למשפחות– עוגת היער השחור – 5 ימים היער השחור

טיול מאורגן למשפחות– עוגת היער השחור – 5 ימים היער השחור

טיולים מאורגנים למשפחות בחגים

5 ימים, היער השחור FSTR
"עוגת היער השחור- טיול מאורגן בחגים"

כולל מגלשה אלפינית, אירופה פארק ופארק מים

27/9-1/10 ראש השנה
מ- 1,221 $ למבוגר
מ- 1,100 $ לילד
 
16-20/10 סוכות
מ- 1,221 $ למבוגר
מ- 1,100 $ לילד

המחירים בתוקף עד 30/8/2019
המחירים הינם לאדם בהרכב של זוג+ילד

 

 
* איילה נסיעות משווקת ומוכרת ממלאי הספקים ובכפוף לו ואינה מחזיקה מלאי משלהיום 1 ת"א - ציריך - היער השחור (מפלי הריין ומגלשה אלפינית)
היום הקסום הגיע. שדה תעופה. צ'ק אין דיוטי פרי ואנו טסים לחוויה המשפחתית שלנו.  נחיתה ואנו בדרך אל  מפלי הריין האדירים אשר בקרבת שפהאוזן. נצפה בהם ונתרשם מעוצמת המפלים  שרוחבם כ-150 מ' וגובהם עד 21 מטרים הם הגדולים ביותר במרכז אירופה. אנו כבר בפאתי היער השחור. אגדות האחים גרים, שעוני קוקייה, עיירות ציוריות, אגמים מקסימים והרפתקה אחת גדולה לילדים. ההרפתקה  הראשונה שלנו – המגלשה האלפינית. גלישה מלאת  אדרנלין במורד ההר. בתום הביקור העברה לבית המלון באזור קרלסרוה.
 
יום 2 יער שחור (הטירה בהיידלברג – החבית הגדולה בעולם וגם קהילה יהודית מפוארת)
היידלברג - עיר  אוניברסיטאית, השוכנת על גדות נהר הנקאר ובה טירה,  שצופה על העיר. נטייל בסמטאות וברחובות הצרים של העיר העתיקה, במדרחוב המפורסם ומרכזי הקניות שבו ובכיכר הראשית, שם מצויים בית העירייה והכנסייה של העיר. נראה את הגשר המפורסם של העיר ונעלה אל  הטירה העתיקה. נבקר במרתפיה ונראה את חבית היין הגדולה בעולם. נמשיך לשפייר, נטייל בעיר היפה ונתרשם מהקתדרלה אשר במאה ה-11 הייתה הגדולה בעולם. נראה גם את שרידי בית הכנסת העתיק, זכר לקהילה היהודית הגדולה והחשובה, אשר חיה בעבר בעיר. בתום הביקור, נשוב לבית המלון.
 
יום 3 יער שחור  (מפלי טריברג, טיטיזי ופארק המים)
את היום נתחיל בביקור במפלי טריברג הנופלים מגובה 160 מטר, מחזה מרהיב. נטייל ברחובותיה הציורים של העיירה המזכירה איורים מסרט דיסני. נראה את  שעון הקוקייה הגדול בעולם. נמשיך לטיטיזי. האגם שלחופיו בחר הקיסר טיטוס לבלות את חופשותיו. נטייל ברחוב הציורי על שפת האגם, אשר לאורכו חנויות שעוני הקוקייה, מזכרות מקומיות, בתי קפה ומסעדות. נקנח בפארק המים הנפלא אשר בקרבת טיטיזי.  הפארק מקורה ובו מגלשות מים לכל הגילאים. חוויה משפחתית רטובה ומהנה. 
בתום הביקור נשוב לבית המלון.
 
יום 4 יער שחור (אירופה פארק)
בילוי של כיף בפארק אירופה, אחד הפארקים הגדולים והמרתקים באירופה. נעבור בין מדינות אירופה השונות. ברוסיה – נטוס בחלל עם חללית המיר, בגרמניה -  נהנה מחוויה מלאת אדרנלין מבית היוצר של מרצדס, לא נוותר על נורבגיה ורכבת העץ החדשה (נפתחה ב-2012), ביוון נשוט עם פוסידון בין הגלים ונהנה ממופע מדהים של החלקה על קרח. בשוויץ נגלוש במגלשה מיוחדת. ובספרד נראה מופע פלמנקו יפיפה. נראה סרט בתלת מימד בצרפת ולא נשכח את איטליה ואת הטיסה במסוק שלאונרדו דה וינצ'י המציא. בערב –ארוחה חגיגית לסיום טיולנו.
 
יום 5 יער שחור – ציריך - ת"א (פרייבורג והתעלות בקולמאר)
היום האחרון לחוויה המשפחתית שלנו ביער השחור. נבקר בעיר הגדולה פרייבורג –בירת האזור. נטייל בעיר העתיקה ,נראה את כיכר מינסטר ,כיכר השוק ,הקתדרלה היפה וכמובן המדרחוב הענק של העיר ובו בתי כלבו רבים .לא נתעלם מחלקה העצוב של גרמניה בהיסטוריה היהודית,  כשנראה את אבני הנגף ועליהן חקוקים שמות של הנספים בשואה.  נמשיך לחבל אלזאס הצרפתי, על גבול היער השחור. עיירות ציוריות, כרמים, יקבים ומרתפי יין. וכמובן - קולמאר - עיר משגשגת כבר 700 שנה בשל המסחר ביין. נראה את "ונציה הקטנה" ובה תעלות המים ויובלים "גועשים". בתי עץ עתיקים ופרחים מרהיבים ביופיים ואת רובע הבורסקאים המשוחזר.
בתום הביקור העברה לשדה התעופה בציריך וטיסה ארצה.
 
 
 

דמי ביטול בכפוף לתנאי הספק. פרטים במרכז ההזמנות
שלח