מידע אודות טיסות לכרתים

מידע אודות טיסות לכרתים

טיסות לכרתים

חבילות לכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילה בהרכבה עצמית לכרתים: טיסה+מלון

טוס וסע לכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב בכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע אודות טיסות לכרתים

חופי ים זהובים וצלולים, אוויר נקי, אוכל טוב, אנשים טובים- מה עוד צריך בחופשה? מסתבר שלא הרבה יותר. משום כך טיסה לכרתים הפכה באחרונה למצרך כה מבוקש. האי כרתים ששייך למדינת יוון מציע לנופשים בו חופשה חלומית וקסומה. חופי הים הפראיים, המסעדות הטובות, הכפרים הציוריים והמלונות המפנקים בו הופכים כל חופשה למושלמת במיוחד, והכל במחיר שווה לכל כיס. כן, חו"ל זה פה ממש ממול והמאמר הבא מסביר על טיסה לכרתים ומכין אתכם לחופשה חלומית במרחק קצר מהבית.
 
מה מיוחד בטיסה לכרתים?
טיסה לכרתים מביאה אתכם לאחד מהמקומות הציוריים והיפים בעולם. עם מזג אוויר מושלם במרבית ימי השנה, חופי ים צלולים ותכולים, אוכל מקומי מעולה והכנסת אורחים כיד המלך מציע האי כרתים את החופשה המושלמת. טיסה לכרתים היא מושלמת לכל מי שמעוניין בחופשה מרגיעה על חופי הים, למי שמעוניין להכיר תרבות קרובה- רחוקה או לכל חובבי הטבע שמבקשים לטייל בנוף ים תיכוני עוצר נשימה. טיסה לכרתים  יכולה לקחת אתכם אל חופשה משפחתית מהנה במיוחד או אל חופשה רומנטית ציורית- כל מה שתבחרו מפני שהאי מציע כל כך הרבה. 
 
איזה מבחר יש של טיסות לכרתים?
טיסה לכרתים מישראל יכולה להתקיים במגוון וריאציות. ניתן לטוס ישירות לכרתים או לטוס עד אתונה ומשם להמשיך בטיסה לכרתים. אפשרות אחרת היא להגיע לאתונה ומשם להפליג הפלגת לילה באנייה עד כרתים. חברות תעופה רבות מציעות טיסות צ'רטר בעלויות נוחות במיוחד וניתן למצוא גם דילים רבים שכוללים מלונות וטיסות. משום שכרתים כה קרובה אלינו מדובר בכל מקרה בטיסות לא יקרות במיוחד, כך שמבחר הטיסות שעומד לרשות מי ש מעוניין להגיע לכרתים הו רב במיוחד. 
 
טיסה לכרתים - כמה זמן?
טיסה לכרתים אורכת כשעה וארבעים וחמש דקות. אם מדובר בטיסה דרך אתונה מדובר בטיסה ארוכה יותר וכמובן שהפלגה מאריכה משמעותית את ההגעה לאי. אם אתם נוסעים לחופשה קצרצרה בת כמה ימים כדאי לשקול טיסה ישירה מפני שזו תאפשר לכם במחיר נוח במיוחד ליהנות כמה שיותר זמן על האי עצמו ולטייל בו. 

ברגע האחרון לכרתים

משתלם להיות ספונטניים

שלח