מידע על טיסות למילאנו

מידע על טיסות למילאנו

טיסות למילאנו

חבילות למילאנו

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים למילאנו

הצג רשימת יעדים לבחירה

חבילה בהרכבה עצמית למילאנו: טיסה+מלון

טוס וסע למילאנו

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע אודות טיסות למילאנו

ישנן ערים בעולם שרק למשמע שמן אנחנו מרגישים ניחוח של חו"ל באפינו. לונדון, טוקיו, ברלין, ניו יורק וכמובן מילאנו הן רק דוגמאות לערים כאלו. המאמר הבא מסביר על טיסה למילאנו ועל כל מה שיש לדעת על טיסה כזו. מילאנו בירת האופנה מציעה למבקרים בה שפע וכל טוב. טיסה למילאנו מביאה אתכם ליעד קסום ומופלא שהחופשה בו מהנה תמיד. כמו כל עיר גדולה באירופה גם מילאנו מציעה למבקרים בה אטרקציות רבות ומגוונות ועל כך נרחיב במאמר הבא. 
 
מה מיוחד בטיסה למילאנו?
טיסה למילאנו מביאה אתכם ליעד קסום במיוחד. כעיר שיצא לה שם של בירת האופנה העכשווית מציעה מילאנו מבחר עצום של חנויות מעצבים יוקרתיות. שיטוט ברחובות העיר מאפשר לכם להרגיש שאתם מהלכים בתצוגת אופנה אחת גדולה. גם מבחר המסעדות ומרכזי הקניות בה הוא עצום והאווירה היא מדהימה. לצד כל אלה מילאנו מציעה שפע מוזיאונים מדהימים ואתרי עתיקות. כמו כל עיר אחרת באיטליה גם במילאנו תיהנו מהקצב הייחודי האופייני לאיטלקים ומהקסם המיוחד להם.
 
איזה מבחר יש של טיסות למילאנו?
טיסה למילאנו אין בעיה למצוא. בזכות המבחר הרב כל אחד יכול למצוא את הטיסה שתתאים לצרכיו וכמובן לתקציבו. חברת אליטליה האיטלקית וחברת אל על מפעילות טיסות סדירות ישירות למילאנו. אפשרות אחרת היא לבחור בטיסת צ'רטר עם אחת מחברות הצ'רטר, מה שמוזיל את הטיסה משמעותית. ניתן למצוא דילים שכוללים גם מלון ואפשר לשדרג את החבילה על ידי רכב שכור ומפנק שימתין לכם עם הגעתכם לשדה התעופה. בתוך העיר אין צורך ברכב, אך אם תרצו לצאת מהעיר לסיורים באזור רכב יהיה שימושי למדי.
 
טיסה למילאנו - כמה זמן?
מסתבר שמילאנו ממש קרובה אלינו. במרחק של כמה שעות טיסה ישירה תוכלו לנחות בממלכת האופנה והעיצוב וליהנות מחופשה מפנקת ומהנה במיוחד. אם בחרתם בטיסה עם עצירת ביניים קחו בחשבון שהטיסה למילאנו תהיה ארוכה יותר. תוכלו בהזדמנות זו להאריך את עצירת הביניים ולבקר בעיר אירופאית נוספת. אם אתם טסים עם ילדים קטנים עדיף כמובן לבחור טיסה ישירה שתביא אתכם למילאנו כמה שיותר מהר. 

ברגע האחרון למילאנו

משתלם להיות ספונטניים

שלח