טיסות לבוגוטה

טיסות לבוגוטה

טיסות לבוגוטה

טיסות לבוגוטה

מחפשים טיסות לבוגוטה?

הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לבוגוטה
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לבוגוטה

עיר הבירה של קולומביה, בוגוטה, מדי שנה מארחת תיירים מכל קצוות תבל המגיעים אליה במסגרות שונות של טיולים בדרום אמריקה כמו טיולי תרמילאים ארוכים, טיולי משפחות או קבוצות או פשוט חופשות פנאי ופינוקים. העיר בוגוטה מציעה למבקריה ליהנות משילוב נהדר של תרבות לטינית ייחודית לצד קווי אופי מערביים מודרניים, מה שמאפשר לכל תייר, ישראלי או לאו, להסתגל ביתר קלות לאקלים התרבותי של העיר. בוגוטה כוללת שפע של אטרקציות ובכללן מוזיאונים מרהיבים, כנסיות מרשימות, רובעי קניות ואצטדיון כדורגל.
 
מה מיוחד בבוגוטה?
ישנו אזור מאד מסוים, אליו מגיעות הטיסות , המיועד לטיסות בינלאומיות בפרט. אזור זה נקרא אוויאנקה, והוא יעד הנחיתה של מרבית הטיסות לעיר בוגוטה שבקולומביה. ניתן לטייל בקולומביה לאורך כל ימות השנה, אולם בכל זאת ישנם הבדלים מאד משמעותיים במזג האוויר שבאים לידי ביטוי במעבר מעיר לעיר. הבדלים אלו נובעים מהבדלי הגבהים הקיצוניים שבין כל עיר ועיר. החודשים המומלצים בהם כדאי להזמין כרטיסי טיסה לבוגוטה הינם דצמבר עד מרץ ויולי אוגוסט.
 
איזה מבחר יש של טיסות ?
מנמל התעופה בישראל לא יוצאות טיסות ישירות לעיר בוגוטה שבקולומביה, וחברות התעופה שמפעילות טיסות לבוגוטה כוללות עצירות ביניים. טיסות אלו נחשבות למעשה לדרך היחידה באמצעותה ניתן להגיע לאזורים אחרים ברחבי דרום אמריקה. מפאת העובדה הזו, אנו ממליצים לכם לברר מבעוד מועד על מבחר הטיסות . אחת מהאפשרויות האידיאליות בין מבחר הטיסות הינה לשלב ביקור ביעדים נוספים באירופה או בארצות הברית במסגרת הטיסה עצמה ליעד האמור, מה שמקצר משמעותית את זמני הטיסה. 
 
כמה זמן?
יש לציין שחשוב מאד להיערך היטב ומבעוד מועד לקראת הטיסה לבוגוטה לאור העובדה שמשך הזמן של הטיסה הוא לא פחות משבע עשרה שעות. שוב הדבר תלוי בכמות עצירות הביניים ובזמני ההמתנה המשוערים. שדה התעופה הראשי של בוגוטה נקרא אל דוראדו וממוקם בצד המערבי של העיר. בשל מיקומו המרכזי של שדה התעופה אל דוראדו ניתן למצוא בו ריכוז של טיסות רבות לשלל חלקי המדינה.