טיסות לקובה

טיסות לקובה

טיסות לקובה

טיסות לקובה

חיפשתם טיסות לקובה?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לקובה?
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לקובה

האם גם אתם רוצים לבקר במקום בו נדמה כי הזמן עומד מלכת כבר כחמישים שנה? החלום שלכם יכול להתגשם באמצעות הזמנת טיסה לקובה. קובה, או בשמה המלא, הרפובליקה של קובה, היא מדינה השוכנת על אי בצפון האיים הקריביים, ממש במפגש בין הים הקריבי, האוקיינוס האלטנטי, ומפרץ מקסיקו. המשטר בקובה הוא קומוניסטי, מה שהוביל לניתוק יחסיה של המדינה עם ארצות הברית, ולכן המדינה הזו איננה דומה לאף מדינה אחרת בעולם. עם זאת, השלטון הקומוניסטי מודע לחשיבותה של התיירות לכלכלת המדינה, ולכן תיירים רבים ממשיכים לפקוד את קובה מדי יום ללא מפריע. נוסף על כך, אוכלוסיית קובה נחשבת לאוכלוסייה מאוד מסבירת פנים לתיירים מכל העולם, כאשר תרבותם הייחודית, הכנסת האורחים שלהם וססגוניותם רק מעצימה את חווית הביקור במדינה הקטנה. גם התנאים הטבעיים מהווים יתרון לחופשה תיירותית בקובה, מכיוון שהאי עצמו יפהפה מבחינת טבעית וגיאוגרפית, ומזג האוויר במדינה נוח ברוב ימות השנה, כיאה לאיזור טרופי.
 
מה מיוחד בקובה?
טיסה לקובה מעניקה הזדמנות לתייר המערבי, כלומר התייר אשר מגיע ממדינות כמו ארצות הברית, מערב אירופה ואפילו ישראל, לחוות חוויה אנתרופולוגית מסעירה, ולהנות מחופשה תיירותית במדינה שהתרבות המערבית איננה התרבות השלטת. באמצעות טיסה לקובה תוכלו גם אתם לחוות את התרבות, המאכלים, המנהגים ודרך החיים של הקובניים המקוריים, צאצאיהם של האינדיאנים אשר התגוררו במקום. 
 
איזה מבחר יש ?
נכון להיום, אין טיסות ישירות בין ישראל לקובה, אך ניתן להזמין טיסה לקובה הכוללת עצירות ביניים. למשל, תוכלו לטוס למדינות מערב אירופה, ומשם להמשיך באחת מחברות התעופה המובילות היישר לקובה. אפשרות נוספת היא לטוס לדרום אמריקה בטיסה ישירה, ומשם לעלות על טיסה לקובה. שימו לב כי טיסה לארצות הברית ככל הנראה לא תסייע לכם, משום שלא תוכלו לתפוס טיסה לקובה משדות התעופה האמריקאים.
 
 כמה זמן?
טיסה לקובה אשר נוחתת בשדה התעופה של הוואנה יכולה לקחת לכם הרבה זמן או מעט זמן יחסית (לא פחות מ-13-15 שעות), הכל תלוי בעצירות הביניים שתבחרו לעשות בדרך.