טיסות ללימה

חבילה בהרכבה עצמית ללימה (טיסה+ מלון)

טיסות ללימה

טיסות ללימה

טיסות ללימה

חיפשתם טיסות ללימה?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות ללימה
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות ללימה

מי ששואל את עצמו 'למה לימה?', צריך להכיר את לא מעט הסיבות שמראות מדוע כדאי לבחור בבירת פרו כיעד התיירותי הבא שאליו כדאי להגיע. מבחר טיסות ללימה מוצעות לכל מי שרוצה לגלות את סודותיה של אחת מהערים המרשימות ביותר בדרום אמריקה. מדובר ביעד צבעוני שיש לו המון חיוניות להציג והמון רעננות בכל אתר ובכל אטרקציה מקומית. 
 
חשוב לדעת שלא מעט ישראלים שיוצאים לטיול אחרי הצבא בוחרים להם טיסה ללימה על מנת להתחיל בעיר זו את הטיול שלהם בדרום אמריקה. אך גם בני כל גיל יכולים להבין מדוע כדאי להגיע למדינה שבה הנופים עוצרי נשימה, האוכל האותנטי הוא מיוחד במינו, הירידים השונים עושים חשק לרכוש דברים יפים מהמקומיים והאווירה הכללית עושה טוב על הנשמה. 
 
מה מיוחד בטיסות ללימה?
אל נמל התעופה הבינלאומי בשם חורחה צ'אבס, מגיעות טיסות מיעדים שונים בעולם. זהו נמל התעופה הגדול ביותר של המדינה, והוא ממוקם רק כעשרה ק"מ ממרכזה של העיר. תיירים המגיעים במגוון של  טיסות ללימה מצליחים בנקל להשיג לעצמם מונית או מעבורת שלוקחות אותם אל כל יעד שירצו בעיר. כך גם אפשר להגיע מהר יותר אל היעדים התיירותיים שכדאי מאוד להכיר אותם. 
 
איזה מבחר יש של טיסות ללימה?
בכל יום בשנה אפשר להשיג טיסה ללימה ולהכיר את האתרים המרתקים ואת הייחוד הרב שלה. עבור ישראלים שרוצים להגיע ליעד זה יש לדעת כי טיסות ללימה אינן ישירות אלא שהן מבצעות עצירת ביניים במקומות שונים. כך, חברות אמריקאיות ואחרות מציעות טיסה שיכולה להימשך בין 13-18 שעות עד שנוחתים בעיר הבירה של פרו. 
 
טיסות ללימה – לכמה זמן?
מה שיפה בעיר כמו לימה, זה שהיא יכולה לסקרן כל אחד ולהביא לכך שהדברים הרבים שיש לראות ייצרו לבסוף טיול די ארוך. קריאת כמה שיותר מידע לגבי העיר והתייעצות עם המומחים שלנו, יסייעו מאוד להגיע להחלטה נבונה לגבי אורך השהייה בעיר. כך, כל טיסה ללימה תיקח איתה את אלו שהחליטו מראש לבלות זמן מסוים בהתאם לרצון שלהם ליהנות בצורה מלאה מהיעד המקסים הזה. 
 
מבקרים רבים בלימה הינם תרמילאים הבוחרים בטיסה לברזיל ועוברים את המסלול של בוליביה, מעבר לפרו, ביקור בקוסקו במאצ' פיצ'ו, ביקור בלימה הבירה והם ממשיכים לקולומביה ומדינות מרכז אמריקה.