טיסות למלבורן

טיסות למלבורן

טיסות למלבורן

טיסות למלבורן

שלח

מלבורן

 
קשה למצוא מישהו שלא ירצה להגיע לעיר מרתקת ומשגעת כמו מלבורן. במרכזים הרבים של העיר אפשר למצוא במהלך כל ימות השנה תיירים שהבינו כי טיסה למלבורן היא הדבר החכם ביותר שעשו בשנים האחרונות. אפשרויות הבילוי בעיר הן כמעט בלתי מוגבלות, ולכן כל מי שרוצה לנקות את הראש שמח להכיר מקום שבו אפשר לבלות בקצב שרוצים ולחזור לארץ עם המון חוויות וסיפורים. 
 
החל ממוזיאונים מרתקים וגלריות מרשימות, דרך מרכזי קניות ובילוי בסדרי גודל מדהימים, וכלה בטבע הכולל גם בעלי חיים ייחודיים, מבינים ישראלים רבים עד כמה טיסות למלבורן יכולות להיות חלק מבילוי פשוט מושלם. גם בשעות היום וגם בשעות הלילה, מלבורן היא עיר אוסטרלית חביבה שמקדמת בברכה תיירים מכל רחבי העולם כדי לאפשר להם לחגוג בצורה חופשית ולהרגיש משוחררים יותר מאשר בערים אחרות בעולם. 
 
מה מיוחד במלבורן?
מאחר ומדובר ביעד מאוד רחוק ממדינת ישראל, הרי שחשוב לציין כי טיסה למלבורן אורכת כ-20 שעות. לכן, רבים פונים אלינו במטרה למצוא את הטיסה הנוחה ביותר שמציעה חברת תעופה איכותית ומנוסה. עצירות ביניים בטרם מגיעים למלבורן יכולות להיות כאלה שבהן ירד התייר הישראלי למשך מספר שעות במדינה במזרח הרחוק למשל, ולכן יש להיערך לכך. 
 
איזה מבחר יש ?
באופן טבעי, אפשר לראות כיצד לא מעט חברות תעופה מרחבי העולם מציעות טיסות למלבורן היפהפייה. בין אם מדובר על חברות תעופה אירופאיות או אחרות בעולם, הרי שקל מאוד להגיע אל שדה התעופה המרשים של מלבורן ולהגיע לאחר מכן אל העיר עצמה באמצעות תחבורה ציבורית מסודרת. מדובר במרחק של כ-25 ק"מ מהעיר עצמה, ולכן מי שלא שכר רכב ישמח להכיר את התחבורה הציבורית המצוינת. 
 
לכמה זמן?
יש לשים את הדגש על השוני בין עונות השנה שבמלבורן לבין אלה שבישראל. כך, מי שבודק היטב את היעד הזה מבין כי טיסה למלבורן שיוצאת במהלך הקיץ הישראלי מביאה את התייר הישראלי למזג אוויר חורפי ששולט באותו רגע בעיר. בהתאם לכך, ובהתאם להתעניינות המגוונת בשלל האטרקציות שמציעה העיר, אפשר להחליט בצורה מדויקת על מועד היציאה ועל משך הטיול בעיר מקסימה וגדולה.