טיסות למוזמביק

טיסות למוזמביק

טיסות למוזמביק

טיסות למוזמביק

טיסות זולות למוזמביק

 
אלו המגיעים לאפריקה יכולים לזהות מיד את היופי הרב של מדינות מסוימות. כך היא מוזמביק, שרבים מבינים מיד עם נחיתתם במדינה עד כמה מדובר במקום יפה שהעין אינה יכולה לשבוע מהמראות שהוא מציג. קולאז' מיוחד של צבעים וגוונים, חיות בר רבות, שמורות טבע רחבות ידיים ועוד אטרקציות אחרות הופכות כל חופשה במוזמביק לחוויה שקשה מאוד להישאר אדישים אליה.
 
גם מי שכבר עשה ספארי במדינה מסוימת וגם מי שכבר ביקר במדינות אחרות ביבשת אפריקה, שמח למצוא לו טיסה למוזמביק כדי להכיר יעד שונה ומיוחד יותר. החופים היפים של מוזמביק, צורת החיים המרגשת של בני המקום, הנוף שבכל פעם מצליח לחדש בצורה מרעננת מאוד, ועוד אלמנטים שאינם מוכרים לאלו המגיעים ממדינות אירופה ואסיה, יוצרים בהזדמנות מרתקת לממש חלום של הגעה ליעד מרשים ואחר. 
 
מה מיוחד בטיסות למוזמביק?
למרות שמדובר ביעד שאליו מגיעים תוך כ-10 שעות (כולל זמן ההמתנה בעצירת הביניים), הרי שיש רבים שלא מוותרים על ביקור במוזמביק. גם היותה של מדינה זו מוכרת פחות מאשר מדינות אפריקאיות רבות אחרות (ואולי דווקא בשל כך) מוזמביק היא יעד שמגשים את הפוטנציאל שלו. הכנה נכונה שכוללת גם חיסונים במקרה הצורך, תאפשר לכל אחד להגיע מוכן לחופשה שיש לה המון לחדש. 
 
איזה מבחר יש?
כאמור, טיסות שיוצאות מישראל למוזמביק אינן ישירות, ולכן יש להיערך בהתאם ולהגיע כמה שיותר רגועים ונינוחים לקראת הטיסה. דרכנו תוכלו להכיר את מגוון החברות שמגיעות למדינה ומציעות טיסות נוחות במחירים שונים. תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש לקראת ההכנה לנסיעה למדינה שבה אפשר לחגוג יום נישואין או אף לקחת את המשפחה לחוויה עוצרת נשימה שאינה מזכירה אף חופשה משפחתית אחרת. 
 
 לכמה זמן?
כחלק מהבירורים השונים שעושה כל אחד לגבי חופשה במוזמביק, כך אפשר לבדוק גם את כדאיות השהות למשך פרקי זמן שונים. בירור לגבי נושא זה יביא להחלטה מדויקת יותר שתאפשר לכל אחד לשלב בין הנוף המטריף של המדינה ובין האטרקציות השונות שלגביהן נדרש גם כן זמן מסוים.
שלח