טיסות לניו זילנד

טיסות לניו זילנד

טיסות לניו זילנד

טיסות לניו זילנד

טיסות זולות לניו זילנד

 
האסוציאציה המיידית אשר עולה כשאנחנו שומעים את השם "ניו זילנד" היא אסוציאציה לחופשה חלומית במקום אקזוטי ומרוחק, שונה הן באופיו והן ביופיו מארץ ישראל שלנו – ניו זילנד היא ארץ של ירוק, של הרים ושל גבעות, של בעלי חיים ותופעות טבע מרתקות, של אנשים מעניינים וססגוניים ושל תרבות אחרת לחלוטין מכל מה שהכרתם עד כה.
בין אם אתם תרמילאים אשר אוהבים להרגיש את האדמה מתחת לרגליכם, ואת השרירים שלכם מתאמצים במהלך הטיול, ובין אם אתם מעדיפים טיול רגוע יותר, אשר מתאים לזוגות, למשפחות או למבוגרים, בניו זילנד תוכלו למצוא את המענה המושלם לחופשה שלכם. אם אתם באמת מעוניינים בחופשה שונה ומיוחדת מכל מה שהכרתם עד כה – הן בנופים, הן בתרבות והן באוכלוסיה – אנו ממליצים לכם בחום להזמין טיסות לניו זילנד.
 
מה מיוחד בניו זילנד?
לא סתם הפכה ניו זילנד לאתר עלייה לרגל לכל חובבי הטבע הפראי ותופעות הטבע השונות בעולם. בניו זילנד תוכלו להתמוגג מנוף עוצר נשימה ומתופעות טבע ייחודיות מאוד – החל מיערות עבותים, כרי דשא רחבי ידיים, דיונות חול זהובות, קרחונים, חופים וחקלאות מסוגים שונים. טיסה לניו זילנד מאפשרת לכם ליהנות מן הנופים המרהיבים אשר בוודאי ראיתם יותר מפעם אחת בסרטי קולנוע מפורסמים, כמו שר הטבעות למשל.
 
איזה מבחר יש?
מכיוון שניו זילנד מרוחקת מישראל יותר משישה עשר אלף קילומטרים, הטיסה לניו זילנד היא טיסה ארוכה יחסית. הרבה מאוד מן הטיסות לניו זילנד הן טיסות אשר במהלכן מתקיימות חניות ביניים – קונקשנים. חלק מן הנוסעים מעדיפים לחלק את הנסיעה לשני חלקים, בעוד יש כאלה אשר מעדיפים לבצע את הטיסה לניו זילנד בחלק אחד.
 
כמה זמן?
בגלל שפע האטרקציות והתרבויות אשר מחכות לכם בניו זילנד, אנחנו ממליצים לכם בחום לתכנן טיול ארוך יחסית בניו זילנד. לרוב, טיול בן פחות משבועיים ישאיר אתכם בלתי מסופקים, כשהאורך עליו אנחנו ממליצים, על מנת למצות את כל האפשרויות המלהיבות אשר נמצאות בניו זילנד, הוא כשלושה שבועות של טיול.
שלח