טיסות לסידני

טיסות לסידני

טיסות לסידני

טיסות לסידני

טיסות זולות לסידני

 
סידני היא ללא ספק אחת מן הערים המפורסמות ביותר בעולם כולו. היא אמנם איננה בירתה של כל יבשת אוסטרליה, אך סידני מפורסמת במיוחד וביטוי לכך הוא הזכרתה ביצירות תרבות ספרותיות, קולנועיות, מוזיקליות וטלווזיוניות רבות. סידני היא העיר הראשונה אשר הוקמה במסגרת כיבוש אוסטרליה על ידי העולם המערבי, והיא עד היום העיר הגדולה ביותר באוסטרליה והמרכז הפיננסי שלה.
 
תיירים רבים טוענים כי סידני היא עיר אשר מצליחה – על אף גודלה הגדולה יחסית, כארבעה מיליון תושבים – לשמור על אווירה כפרית ורגועה, אשר מאפיינת באופן כללי את יבשת אוסטרליה, בניגוד אולי לאיזורים מערביים אחרים כמו מערב אירופה וארצות הברית. אך אל תתנו לאווירה הרגועה להטעות אתכם, מכיוון שסידני איננה עיר משעממת, ואפשר למצוא בה כל מה שרק תרצו: קודם כל, מדובר בעיר מדהימה ביופיה, אשר בה חיי תרבות ואומנות מגוונים במיוחד, חיי הלילה תוססים במיוחד, החופים זהובים במיוחד, והמוסיקה טובה במיוחד. סימן ההיכר של סידני הוא בית האופרה המפורסם שלה, אשר מעוצב בצורת צדפה, ומשמש כמשכנה של התזמורת הסימפונית של סידני, אשר נחשבת לאחת מן התזמורות הסימפוניות הטובות ביותר בעולם כולו.
 
מה מיוחד בסידני?
סידני היא אחד מן היעדים המרוחקים ביותר אשר אליהם ניתן לטוס מנמל התעופה בן גוריון כאן בישראל. טיסה לסידני יכולה להביא אתכם אל עולם חדש לחלוטין, אל חציו השני של כדור הארץ, החצי הדרומי, בו עונות השנה הפוכות לעונות שלנו, ובו תוכלו למצוא תופעות טבע שונות לחלוטין מתופעות הטבע שלנו, אנשים שונים, ותרבויות שונות.
 
איזה מבחר יש של טיסות לסידני?
טיסות ישירות לסידני אינן בנמצא, זאת בשל המרחק הגדול בין ישראל לאוסטרליה. עם זאת, ישנן טיסות רבות מאוד אשר עושות חניות ביניים בארצות המזרח הרחוק – כמו למשל בתאילנד ובהונג קונג. הטיסות נוחתות בנמל התעופה של סידני, אשר ממוקם מספר קילומטרים מחוץ למרכז העיר סידני.
 
כמה זמן?
טיסה לסידני אורכת כעשרים שעות, לא כולל זמני ההמתנה השונים בשדות התעופה בהם עוצרים לחניית ביניים.

 
שלח