מוזיאונים בכרתים

מוזיאונים בכרתים

טיסות לכרתים

הוסף עוד טיסה

חבילות לכרתים

* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לכרתים

מלונות בכרתים

טוס וסע לכרתים

* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב בכרתים

* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מוזיאונים בכרתים

כרתים, האי הגדול ביותר ביוון והחמישי בגודלו בים התיכון, מאפשר לכם ליהנות גם מהיצע מרשים של מוזיאונים וגלריות לאמנות. בשורות הבאות תוכלו למצוא רשימה של המוזיאונים הבולטים והחשובים ביותר בכרתים. 
 
• המוזיאון הארכיאולוגי של הרקליון- אחד מהמוזיאונים הגדולים ביותר בכרתים ואחד מהחשובים ביותר ביוון ובעולם כולו בתחום האמנות המינואית. המוזיאון הוקם בשנת 1883, ובין היתר הוא מאפשר לכם להתרשם מ-13 חדרי תצוגה המוצבים בקומת הקרקע של המוזיאון,  שברי רצפת פרסקו הממוקמים בקומה הראשונה של המוזיאון. כל הפריטים הארכיאולוגיים המוצגים במוזיאון הובאו משטח כרתים בלבד, והם מוצגים באופן כרונולוגי המגולל את סיפורה הארכיאולוגי של כרתים. 
 
• המוזיאון הארכיאולוגי של חנייה- מוזיאון הממוקם בעיר העתיקה של חנייה. המוזיאון ממוקם בתוך מבנה עתיק שנבנה באמצע המאה ה-16, ומאז ועד היום היו לו מספר שימושים, לרבות: כנסייה, מסגד, מחסן אספקה בעת מלחת העולם השנייה ואפילו בית קולנוע. במוזיאון תוכלו להתרשם מפריטים שונים אשר התגלו במהלך השנים בעיירה חנייה שבכרתים. 
 
• המוזיאון הימי של כרתים- כאחד מהאיים הגדולים ביותר בים התיכון, כרתים שימש לאורך כל תקופת ההיסטוריה כנקודת מפגש של תחבורה ימית. המוזיאון הימי של כרתים הממוקם בסמוך לנמל האניה, ממתינים לכם מגוון רחב של מיצגים הקשורים להיסטוריה של האי. המוזיאון פועל לאורך כל ימות השבוע למעט ימי שני, כאשר שעות הפתיחה של המוזיאון משתנות בהתאם לחודשי השנה. 
 
• הארכיון ההיסטורי של כרתים- הארכיון השני בגודלו בכל יוון (הראשון הוא הארכיון הכללי של המדינה). ארכיון זה ממוקם בעיירה הניה והוא כולל את אוסף הפולקלור העשיר, הגדול והמרשים ביותר בכל הנוגע להיסטוריה של האי כרתים. המוזיאון פועל בימי שני, שלישי, רביעי, חמישי ושישי החל מהשעות 8 בבוקר ועד 1 בצהריים. 
בנוסף לארבעת המוזיאונים המרכזיים המופיעים לעיל, בכל אחד מארבעת המחוזות הפועלים בכרתים, ממתינות לכם גלריות לאמנות העוסקות בכל תחומי היצירה האפשריים. כמו כן, בכפרים ההרריים של האי תוכלו ליהנות מסדנאות אומן המיושמות על ידי יוצרים ואמנים מקומיים המתמחים בסוגי יצירה שימושית כזו או אחרת, לרבות, קדרות, אריה וכדומה. 

ברגע האחרון לכרתים

משתלם להיות ספונטניים

טיסות כרתים

21.10-25.10
$159

באישור מיידי

טיסה ומלון כרתים

21.10-25.10 IRAKLIS HOTEL AND APARTMENTS
4 לילות לינה בלבד העברות
$239

טיסה מלון ורכב כרתים

21.10-25.10 AVRA IMPERIAL
4 לילות חצי פנסיון רכב
€589

טיסות כרתים

21.10-25.10
$161

באישור מיידי

טיסה ומלון כרתים

21.10-25.10 PALMERA HOTEL
4 לילות חצי פנסיון העברות
$279

באישור מיידי

טיסות כרתים

25.10-28.10
$219

באישור מיידי

טיסה ומלון כרתים

25.10-28.10 PORTO PLAZZA HOTEL
3 לילות ארוחת בוקר העברות
$300

טיסות כרתים

25.10-28.10
$222

באישור מיידי

טיסה ומלון כרתים

25.10-28.10 PALMERA HOTEL
3 לילות חצי פנסיון העברות
$348

באישור מיידי

שלח