טיולי ג'יפים בישראל עם המדריכים של איילה גיאוגרפית

טיולים בישראל

טיולי ג'יפים בישראל עם המדריכים של איילה גיאוגרפית

כל הטיולים מתבצעים במכוניות פרטיות

מהבקעה להר, טיול למזרח השומרון- ג'יפים הילוך כוח

טיול ג'יפים מיוחד המחבר בין בקעה להר. נטפס ממעמקי בקעת הירדן אל פסגות הרי השומרון. נתחיל בנסיעה דרך המלחות של בקעת הירדן והבתרונות הנמוכים, נעפיל אל רכס הסרטבה הנישא מעל סביבתו, נעלה רגלית (עליה קצרה ותלולה, לא חובה לעלות) אל חוד ההר עליו נמצא מבצר חשמונאי וממנו השיאו משואות בכל ראש חודש. נמשיך ונטפס עם הג'יפים אל מדרגת ההרים המרכזית של השומרון, ממנה ניתן להשקיף אל כל צפון הארץ. הטיול הסתיים באחד מהישובים המרכזים בשומרון.
לפרטים נוספים על הטיול

המרסבה והר העזאזל- רכבי 4 על 4 לא חייב הילוך כוח

מסלול מרהיב החוצה את מדבר יהודה הצפוני ומשלב בתוכו את כל הדרוש למסלול ג'יפים מלהיב. מנזר ענק חבוי, צירי נסיעה יפהיפיים ונופים מהיפים בתבל. טיול ממצוק ההעתקים אל ים המלח.ניפגש בתחנת הדלק של מעלה אדומים וניכנס אל תוך המדבר תוך כדי שאנו חוצים את מאהלי שבט הסוואחרה. נערוך תצפית מדהימה מפסגת הר המונטאר 528 מ' הפסגה הגבוהה ביותר בכל מדבר יהודה. מכאן היה הכוהן הגדול ביום הכיפורים כנראה לפי המסורת משחרר את האיל – אותו שעיר לעזאזל לרחבי המדבר ומכאן שמו – הר העזאזל.. נרד מהרכס וניסע לאורך מצוקי נחל קדרון כאן יתגלה לעינינו– דיר מרסבאס, מנזר מהמאה הרביעי
לפרטים נוספים על הטיול

ממצוקי דרום הגולן אל נחל מיצר- רכבי 4 על 4 לא חייב הילוך כוח

יום טיול קיצי ומרענן בין מעיינות נחבאים בדרום הגולן ותצפיות מרהיבות אל הכינרת ואל גבול ירדן. נתחיל את היום בעליה דרך סוסיתא אל עין פיק, נערוך תצפית מרהיבה כשהשמש בגבנו אל הכינרת. נרד אל המעין ונהנה מהנוף והקרירות במקום.
לפרטים נוספים על הטיול
שלח