טיול מאורגן לרומניה בפסח

טיול מאורגן לרומניה בפסח

טיולים מאורגנים לרומניה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול מאורגן לרומניה בפסח

טיול משפחות לרומניה – חוויה מדהימה

למה כן לצאת לטיול מאורגן?
כיף לצאת לטיול מאורגן בארץ זרה מהסיבה הפשוטה: אתם לא צריכים לדאוג לבירוקרטיה כל הזמן. מטיילים עם קבוצה שבתחילה אינכם מכירים ואט אט נרקמים  בה יחסים וחברויות ייחודיים. המדריך משמש כמו מורה והורה, מוביל אתכם לאטרקציות ייחודיות במקום שבו בחרתם לנפוש ולהכיר תרבויות אחרות. אתם לא צריכים לדאוג למכשולי השפה, לא צריכים לדאוג לאישורי כניסה בכל שלב, אלא רק להנאתכם ולצבירת חוויות משמימות כי בכל זאת לא בכל יום אתם נוהגים לטוס לחו"ל, לשכוח מהצרות ולהיות ביחד עם המשפחה בזמן איכות שלא כולל מטלות ומחויבויות של שגרת היום יום. 
 
טיול מאורגן בכל ימות השנה
טיול מאורגן אפשר לארגן לאורך כל השנה, בקיץ, בחורף, באביב ובסתיו. לכל מדינה יש יעדי עונות משלה, כך שאתם אמורים לדעת מתי נכון לטוס לכל יעד. מארגני הטיול בקיאים בכל הפרטים. לכם רק נותר לסמוך על חברת הטיולים שלכם. אם אתם מחפשים יעד מושלם, טיול מאורגן לרומניה בפסח יעורר בכם השראה אמיתית ויאפשר לכם, אם תרצו, לצרף אליכם גם את הילדים שנמצאים בחופשה ממוסדות החינוך.  
 
בין הנופים הפראיים והמקומות התרבותיים
טיול מאורגן לרומניה בפסח, מה הוא יכול לכלול? כל מה שיש לרומניה להציע לכם - נופים מהממים, מקומות תרבותיים, טבע פראי, שילוב של חדש וישן. בטיול מאורגן תדעו מראש את מסלול הביקורים. תגיעו לכל היעדים המבוקשים, כך שלא תצטרכו לדאוג אם תפספסו. מישהו ידאג להוביל אתכם לכל היעדים הפופולריים כפי שנהוג בכל טיול מאורגן שמאפשר לכם חוויות של טיפה בים המקומי, הצצה לתרבות אחרת, לעולם שונה מהמוכר לכם. 
 
בואו להכיר את ביתו של דרקולה מקרוב
ביקור בעיר סיגישוארה יאפשר לכם להכיר את דרקולה מקרוב, זוהי הרי עיר הולדתו. אתר המורשת הגדול מאפשר לכם להבין קצת יותר את האנרגיה של המקום בזכות הדמות הידועה. שם תבקרו גם במוזיאון הנזק ובמגדל השעון. עיר חלומית ויפה שתעורר בכם השראה ורצון להכיר עוד ועוד מהארץ. 
  
 
 
עיירת סקי ופארק מים 
עיירת סקי מבוקשת המאפשרת לכם לטייל בטבע, לרכוב על סוסים, לנסוע בג'יפים ובטרקטורונים להעשרת האקסטרים היא העיירה בראשוב.  בקרו ברומניה גם בפארקים השונים שלה – במיוחד אם אתם מגיעים עם הילדים. חפשו ברומניה גם את פארק המים אוטופני שפתוח עד שעות הערב המאוחרות ומותאם לעונת הקיץ החמה. המים ירעננו את האדרנלין שלכם ושל הילדים ויאפשרו  להשתעשע בין המתקנים והבריכות. אין נפלא יותר מהשתכשכות מהנה במדינה זרה. 
שלח

ברגע האחרון לבוקרשט

משתלם להיות ספונטניים