טיול לרומניה עם ילדים

טיול לרומניה עם ילדים

טיולים מאורגנים לרומניה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול לרומניה עם ילדים

טיול לרומניה עם ילדים

יוצאים לטיול מעבר לים
טיול לרומניה עם ילדים מצריך הכנה מוקדמת. כדאי להתחיל מביקור תרבותי באתרים שונים שיעידו על המקומיות הרומנית. מעוניינים בנקודת תצפית מרהיבה ובנופים קסומים? כדאי שתגיעו למבצר ראשנוב שנוסד במאה ה-14 ומהווה נקודת תצפית מדהימה. שם תמצאו גם סביבה שלמה של הנאות – כנסיות, בתים ומוסדות לימוד. 
 
רק לא להעיר את הדובים
אל תפספסו את שמורת הדובים זרנסטי. בשמורה תמצאו את דובי רומניה. לצערנו, חלק מהם הגיע לשם בנסיבות מחמירות של התעללות. ובכל זאת, הדובים נהנים מאזור מחיה המזכיר להם את חייהם הטבעיים. מי שרוצה לראות את הדוב מחוץ לאגדות, מוכרח להגיע לשם עם הילדים שיחסירו פעימה לפחות לכמה רגעים. 
 
הטירה של דרקולה – האומנם? 
רוצים לחוות טירה מסתורית במיוחד? הגיעו לטירת בראן הנמצאת על צוק. מה הקשר בינה לבין דרקולה, אתם שואלים? האמת שאין ממש קשר, אבל המיתוסים אומרים שדווקא כן. שזהו מקום ביתו של דרקולה המפורסם. כך או כך, בין אם זה נכון, בין אם לא, מי שיגיע לביקור בטירה יפגוש בצריחים, במדרגות מיוחדות ובמעברים שמאפשרים הרפתקה מושלמת עבור כולם. רוצים להתרגע בפארק? הגיעו לאבנטורה בראסוב שנמצא בלב ליבו של היער הגדול ברומניה. שם תמצאו גשרים, מסלולי טיפוס ועוד אטרקציות נפלאות לחימום האווירה.
 
כפר ויסקרי – שילוב של ישן וחדש
רוצים להרגיש שאתם נוסעים בזמן? הגיעו לכפר ויסקרי, שם תפגשו במקצועות קדומים ובאווירה נוסטלגית. בלב ליבו של הכפר תזכו גם לבקר בכנסיה מפורסמת וידועה. יש מקומות נוספים לבקר בהם ברומניה. טיול מאורגן יסדר לכם הכל כראוי כי המדריך בתפקידו דואג לכם לכל המקומות החמים שחשוב לבקר בהם במדינה זרה. לכם נותר רק ליהנות מכל השאר. 
 
מצאו זמן רומנטי גם בחופשה משפחתית
טיול לרומניה עם הילדים דורש התארגנות שונה. אומנם קיימת סברה שלא תזכו לפרטיות רבה, במיוחד אם אתם חולקים חדר משותף עם הילדים. עם זאת, חשוב שכן תמצאו בין הרגעים המשפחתיים גם זמן איכות נוסף ואינטימי לעצמכם. כך שלא תפספסו את הקסם והיופי שהמקום מעניק לכם ביכולת הרומנטית שלו. 
 
הכנות מוקדמות לטיול עם הילדים 
טיול לרומניה עם הילדים מצריך הכנות של בחירת אטרקציות, חופשה ממוסדות החינוך (לרוב נדרש אישור מהפיקוח לחופשה של יותר ממספר ימים בודדים כשמוציאים את הילדים מהמסגרות, אם כי, במאמר מוסגר, לא תמיד מקפידים על כך), חופשה מהעבודה, מזוודות עם בגדים ועם אלמנטים חשובים אחרים. 
שלח

ברגע האחרון לבוקרשט

משתלם להיות ספונטניים