מזרח מושלם כולל אורלנדו

מזרח מושלם כולל אורלנדו

מזרח מושלם כולל אורלנדו

מזרח מושלם כולל אורלנדו
 
טיול 10 ימים המתחיל בניו יורק ומסתיים באורלנדו - יציאה כל יום ראשון
מפלי הניאגרה, טורונטו, וושינגטון, פילדלפיה, שתי הפלגות, הפארקים של אורלנדו ודיסנילנד
 
 
 
יום א' - ניו יורק - מפלי הניאגרה
 
בבוקר זה נצא מ"התפוח הגדול" לכיוון מפלי הניאגרה. אנו נחצה את מדינת ניו ג'רזי ונחלוף לאורך הגבול שבין ניו ג'רזי לפנסילבניה לאורך אפיק נהר הדלאוור. ערוץ הנהר חורץ את ההר ויוצר תופעות טבע יפהפיות. נחצה את הרי האפלאצ'ים ונצפין בדרך הנופים המשגעת לאזור אגמי האצבעות. בקיץ נבקר בקניון ווטקינס גלן ומפלי המים הנשפכים לתוכו. מווטקינס גלן נמשיך בנסיעה לאורך אגם סנקה לכיוון המפלים. עם ההגעה למפלים נבקר בצד האמריקאי של המפלים, נטייל בין אשדות המים הרועשים והגועשים הלא הם מפלי הניאגרה. נחצה את הגבול לקנדה ונגיע עם ערב למלון. בלילה נצא אל המפלים ונצפה בתצוגת האורות המרהיבה וצבעונית על המים הגועשים. מי שמעוניין יוכל לבלות עד אור הבוקר בקזינו של העיירה הקנדית.
 
יום ב' - מפלי הניאגרה - טורונטו - אלף האיים
 
"מים רועמים", כפי שקראו להם האינדיאנים, או המפלים האדירים מצפים לנו היום. עשרות מליוני ליטרים של מים שניתכים מדי דקה! הם המחזה המרהיב והבלתי נתפס אותו נראה מכמה זויות: נצפה על המפלים מהצד הקנדי. בקיץ – נשוט אל המפלים על ספינת "עלמת הערפל", נחוש את העוצמה האדירה של כמות המים הנשפכת ממש מעלינו. בחורף, נבקר במנהרה מאחורי המפלים. לאחר ביקור בשעון הפרחים נעזוב את איזור המפלים, נקיף את אגם אונטריו שגודלו הוא כמעט כגודל מדינת ישראל. אנחנו נגיע בצהריים לטורונטו שהיא הגדולה בערי קנדה. סיורנו בעיר יכלול את בניני העיריה המפורסמים, בנין הפרלמנט וכמובן מרכז איטון העצום, מרכז תת-קרקעי אדיר ובו מעליות זכוכית, בתי קפה, חנויות, מזרקות, מפלי מים ועוד. לפנות ערב אנחנו נמשיך מזרחה לכיוון נהר הסן-לורן ונתמקם ללינת לילה באזור אלף האיים.
 
יום ג' - אלף האיים                                          
הבוקר נצא מזרחה, לאורך אפיק הנהר אל אזור אלף האיים המפורסם. אנחנו נעלה על סיפון האניה ונחזה בבתים המדהימים אשר בנו אנשים פרטיים על מאות האיים שפזורים לאורך הנהר. מחזה מדהים שלא תשכחו לעולם. לאחר מכן נחצה את מדינת ניו יורק ובמידה וישאר בידנו זמן נעצור במרכז קניות ענק ובו חנויות של הרשתות המפורסמות בעולם, במחירים זולים במיוחד. נחצה את מדינת ניו יורק ונגיע עם ערב ללינת הלילה בניו ג'רזי.
 
יום ד' – וושינגטון
הבוקר נצא לבירת ארצות הברית, וושינגטון די.סי. נבקר במצבת הזכרון ללינקולן שהיה הנשיא בזמן מלחמת האזרחים העקובה מדם. נצפה על בריכת ההשתקפות ונראה את המבנה הגבוה ביותר בעיר, לזכרו של ג'ורג' וושינגטון, הנשיא הראשון. אנחנו נבקר.
             
באנדרטת חללי מלחמות ויטנאם וקוריאה. נראה את מצבת ג'פרסון, הנשיא ומחבר מגילת העצמאות של ארצות הברית. לאחר מכן נמשיך למרכז המוזיאונים שם נהיה במוזיאון התעופה והחלל שם נלמד על התפתחות התעופה מהאחים רייט - שמטוסם תלוי ממש מעל ראשינו, ועד ימי התעופה בחלל ואף ניגע בסלע שהובא מהירח. נבקר במוזיאון השואה בו ניכנס אל "ביתו של דניאל" ושם נחווה את שעוללו לילד ולמשפחתו הנאצים במלחמת העולם השניה, כל זאת דרך עיניים של ילד קטן. לאחר ביקור מרטיט לב זה, נעלה אל גבעת הקפיטול, שם נמצאים הסנאט ובית הנבחרים. נסיים בתצפית על המדשאות בהן נחתמו הסכמים חשובים ונלחצו ידי אויבים, ונצפה בבית הלבן הלא הוא מקום משכנם של נשיאי ארצות הברית.
 
יום ה' - פילדלפיה - כת האמיש                                             
בבוקר זה נתחיל בעולם השוקולד של "הרשי" שהיא יצרנית השוקולד הגדולה בעולם. משם נמשיך לביקור באחת הכתות שהשלימו את חזונו של וויליאם פן כשבאו לחיות בשלווה והרמוניה במדינת פנסילבניה, הרי היא כת האמיש. בלב מחוז לנקסטר נראה כיצד חיה קהילה במאה העשרים ואחת באמצעים של המאה השמונה עשרה. כאן נראה איך עדיין נוסעים בעגלה עם סוסים, עושים קניות במרכז קטנטן ומבשלים על כיריים בה האש מובערת בגזעי עץ. את היום נסיים בעיר הולדתה של האומה האמריקאית, פילדלפיה, עיר "אחוות האחים". נבקר בפעמון החירות שעותק ממנו קיים בירושלים. נצפה על היכל העצמאות בו הוכרזה ונחתמה הצהרת העצמאות של ארה"ב. נטייל בפארק העצמאות פה נראה את בית הכנסת החשוב ביותר של פילדלפיה ובפיתחו את האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו שהיא תרומתה של העיר פילדלפיה לקהילה היהודית בעיר. נגיע ללינת הלילה בשעות הערב.
 
יום ו' – אורלנדו- אולפני אם.ג'י.אם
נצא בטיסה עצמאית לאורלנדו שיש המכנים אותה מגרש המשחקים של אמריקה. עם ההגעה נבקר באולפני אם.ג׳י.אם, אולפני הקולנוע והטלויזיה של חברת דיסני שם נצא למסע מדהים ב״מלחמות הכוכבים״, מסעותיו של ״אינדיאנה ג׳ונס״, מופעי פעלולנים מדהימים ועוד....
 
יום שבת – אורלנדו- וולט דיסני
הסעה הלוך ושוב מהמלון לעולם של וולט דיסני. נפגש עם העולם הקסום של פיטר פן, סינדרלה, דמבו ומלך האריות. נוכל לשוט בצוללת, לנהוג במכוניות מוקטנות, לרחף ברכבל ואף לטוס בחלל. יום נפלא שבו כולנו נחוש שוב כילדים.
 
יום א' – אורלנדו- אפקוט סנטר
הסעה הלוך ושוב מהמלון למרכז אפקוט שהוא עולם המחר. בחציו הראשון של היום נגלה את נפלאות העתיד הכולל טיסה בתוך גופנו שלנו, נהיגה מטורפת במכוניות מירוץ מהירות ועוד... את חציו השני של היום נבלה בביתנים של מדינות מכל רחבי העולם. נשוט בספינה ויקינגית, גונדולה מקסיקנית וכמובן הביתן היפני והחומוס בביתן של מרוקו. ניסע בהסעה חזרה למלון לאחר צפייה בזיקוקי הדינור.
 
יום ב' – אורלנדו- ממלכת החיות
הסעה הלוך ושוב מהמלון אל ממלכת החיות המרהיבה של וולט דיסני. אנחנו נפגוש את מלך החיות, נראה סרט תלת מימד על ממלכת הנמלים וכמובן נעשה סיור ברכב ספארי בג׳ונגל מפתיע באמצע אורלנדו.
 
יום שלישי - אורלנדו
העברה לשדה התעופה לטיסה עצמאית.
 
 
 
מפלי הניאגרה ואלף האיים, ההפלגות בטיול זה מתבצעות בין אפריל לאוקטובר בלבד, על פי שינויים במזג האויר והחלטת חברות השיט. על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, טיולים מסויימים ישהו שני לילות במפלי הניאגרה ולא יבקרו באלף האיים. לעיתים יוחלף סדר הטיול בין אלף האיים לאזור אגמי האצבעות ובין וושינגטון ופילדלפיה. האתרים, ההפלגות ובתי המלון לא ישתנו. באורלנדו חברת המטייל אינה מתחייבת למדריך דובר עברית כאשר הדבר אינו נחוץ בעיר נופש כמו אורלנדו. הטיול אינו כולל טיסות פנים וטראנס אטלנטיות.
 
מחירים – אנא בקש את המחירון המעודכן מסוכן הנסיעות המקצועי שלך. לא לשכוח - הטיול מתבצע מאפריל עד אוקטובר. דרוש דרכון ישראלי בר תוקף ואשרת שהייה חוקית רבת כניסות בארה״ב במעבר גבול עם קנדה. 4 ארוחות בוקר קונטיננטליות מוגשות בבתי המלון.
 
*ייתכנו שינויים במסלול. יש לברר איתנו את המסלול הסופי*
שלח