מערב מוזהב ולאס וגאס

מערב מוזהב ולאס וגאס

מערב מוזהב ולאס וגאס

מערב מוזהב ולאס וגאס
TOUR – W3
מערב מוזהב ולאס וגאס
ללא טיסות -  נפגשים בלוס אנג'לס - יציאה בימי ראשון
טיול 6 ימים מלוס אנג'לס המסתיים בלאס וגאס
דרך ה-17 מייל, סן פרנציסקו, גשר שער הזהב, הפלגה מסביב לכלא אלקטראז ועיר ההימורים המחשמלת - לאס וגאס
 
 
1. יום ראשון – לוס אנג'לס / דרך 17 מייל / כרמל מונטריי
היום נעבור בסנטה ברברה ונבקר בעיירה הדנית סולבנג-המשמרת אורח חיים אירופי. עם סיום הביקור נערוך נסיעה איטית ומדהימה מכרמל דרך ה-17 מייל. נשוב אל הכביש המהיר ונגיע עם ערב בואכה סן פרנציסקו .
 
2. יום שני – סן פרנציסקו
נפתח את סיורנו בעיר בהפלגה מרציף הדייגים של סן פרנציסקו לשיט אל מתחת לגשר שער הזהב וסביב כלא אלקטראז, בו הוסרט הסרט המפורסם "הבריחה מאלקטראז". ניסע אל גשר "שער הזהב" ונבין מדוע הוא קרוי כך וכיצד בנו את הגשר המופלא הזה. עוד נסייר ברחוב לומברד, הוא רחוב הפרחים -התלול והמפותל, נראה את בנין עיריית סן פרנציסקו, נחצה את פארק ה"גולדן גייט", ונצפה על העיר מהגבעות התאומות (במידה ומזג האוויר יאפשר זאת).  נבקר בעיר הסינית המפורסמת ביותר בעולם ונסיים בתצפית מאי המטמון או מגשר המפרץ על העיר ממנה קשה כל כך להיפרד. לינה באיזור.
 
3. יום שלישי – פארק עצי הענק/סקויה וקינגס קניון 
את היום נקדיש לנופים וטבע במקום שהוגדר ע"י נשיא ארה"ב טדי רוזוולט כ"גן עדן עלי אדמות". בחורשת "היער הענק" בפארק הלאומי סקוויה נמצאים שלושה מחמשת העצים הגדולים בעולם! נבקר בחורשת גרנט בה נמצא העץ השני בגודלו בעולם בגובה של כמעט 90 מטרים ועצים בגילאים מעל 2,000 שנה. עצים נוספים שנמצאים במקומות מבודדים ובלתי נגישים לקהל הרחב היו יכולים לעמוד בגאון לצד מגדל עזריאלי המלבני שגובהו 154 מטר, כאשר עצים אלו עוברים את רף 100 המטרים בגובה והם העצים הגדולים בעולם במונחי נפח. זהו ביקור שלא תשכחו לעולם – העצים, החורשות, גושי הגרניט האדירים וצוקים כבירים, בצד מים זורמים וחיות בר מסתובבות, הם שעשו את הפארקים הללו למבוקרים ביותר בעולם. לינה בבייקרספילד.
 
4. יום רביעי – קליקו / אאוטלט / לאס וגאס 
הבוקר נצא לעיירת הרפאים וכורי הזהב – קליקו – אשר נוסדה בשנת 1881 כעיר מכרות. נבקר בעיירה המשחזרת ארכיטקטונית את כל חמשת המבנים המקוריים שנותרו – בית השריף, בית הכלא המקורי, וכמובן הבר אשר בפתחו התנהלו קרבות הרחוב של המערב הפרוע. בשעות אחה"צ נגיע אל בירת ההימורים – לאס וגאס נמשיך אל אאוטלט לקניות במחירים זולים במיוחד ובמגוון אדיר של מותגי על. לינה בלאס וגאס.
 
5. יום חמישי – גראנד קניון  / סכר הובר ואגם מיד
יום חופשי אחרון בלאס וגאס אותו נוכל לנצל לקניות אחרונות, לבריכה או להסתער על מכונות הכסף המצלצלות בעיר שאינה נרדמת לעולם. למעוניינים - היום תוכלו לצאת, בתשלום נוסף, ליום סיור קסום שיקח אתכם אל נהר הקולורדו. לאחר מכן, תעשו את דרכיכם אל הגדה המערבית של הגראנד קניון, כאן נוכל לצפות ביצירת הטבע המדהימה אשר נוצרה ע"י פילוס דרכו של נהר הקולורדו. שום תצלום או הרצאה לא יכולים להכין אתכם למראה האדיר בו תצפו היום!!! משם תמשיכו אל אגם "מיד" וסכר הובר המדהים. טיול זה יודרך באנגלית. עם ערב נשוב אל בית המלון בלאס וגאס.
 
6. יום שישי –  לאס וגאס 
בוקר חופשי אחרון בלאס וגאס אותו נוכל לנצל לקניות אחרונות, לבריכה או להסתער על מכונות הכסף המצלצלות בעיר שאינה נרדמת לעולם. תם הטיול המקסים.
 
 
 
 
לא לשכוח 
הטיול מתבצע בין אפריל לאוקטובר. מומלץ להצטייד בבגד ים, כובע ונעלי הליכה. על הנשארים בלאס וגאס יש להזמין לינה בלאס וגאס בנפרד. דרוש דרכון ישראלי בר תוקף ואשרת שהייה חוקית רבת כניסות בארה"ב. המסלול מתאר את הביקור באתרים, לעיתים יוחלף סדר ימי הטיול -  האתרים ובתי המלון לא ישתנו. המחיר המפורסם הוא מחיר למזמינים עד 31 מרץ וכולל27  דולר דמי רישום וטיפול – שנועדו להגנה על הנוסע מפני ביטול ברגע האחרון. 
בבתי מלון בלאס וגאס קיים תשלום מס מקומי - Resort Fees אשר על הלקוח לשלם ישירות לבית המלון ואינו כלול במחיר. 
 
 
 
 
*ייתכנו שינויים במסלול. יש לברר איתנו את המסלול הסופי*
שלח