המערב המושלם

המערב המושלם

המערב המושלם

8 ימים / 7 לילות
טיול ללא טיסות - נפגשים בלוס אנג׳לס
לוס אנג'לס, כביש מס' 1, סן פרנציסקו, קליקו, פארק ציון, ברייס קניון ולאס וגאס
 
יום ראשון - לוס אנג‘לס / דרך 17 מייל
היום נעזוב את לוס אנג‘לס בנסיעה צפונה על "דרך המלך“ - כביש 101. נעבור בסנטה ברברה ונבקר בעיירה הדנית סולבנג - המשמרת אורח חיים אירופי. נמשיך לביקור במוטל "מדונה" המוזר והיפה. נבקר בעיירה כרמל, הנמצאת בחצי האי מונטריי ובה כיהן כראש העיר השחקן קלינט איסטווד, עם סיום הביקור נערוך נסיעה איטית ומדהימה על הכביש היפה ביותר במערב ארה"ב - דרך ה-17 מייל. נשוב אל הכביש המהיר ונגיע עם ערב בואכה סן פרנציסקו.
 
יום שני - סן פרנציסקו
את היום כולו נקדיש לעיר שעליה נכתב "השארתי את ליבי בסן פרנציסקו“ היום גם נבין מדוע... נפתח את סיורנו בעיר בהפלגה מרציף הדייגים של סן פרנציסקו לשיט אל מתחת לגשר שער הזהב וסביב כלא אלקטראז, בו הוסרט הסרט המפורסם "הבריחה מאלקטראז“. נשוב בחזרה אל העיר ונשאף מעט מהאוירה הססגונית של דוכני הדייגים מהעמוסים בעולם, משפע החנויות ומופעי הרחוב ב“פישרמנס-וורף“ - רציף הדייגים של סן פרנציסקו. ניסע אל גשר "שער הזהב“ ונבין מדוע הוא קרוי כך וכיצד בנו את הגשר המופלא הזה. עוד נסייר ברחוב לומברד, הוא רחוב הפרחים - התלול והמפותל, נראה את בנין עיריית סן פרנציסקו, נחצה את פארק ה“גולדן גייט“, ונצפה על העיר מהגבעות התאומות. נבקר בעיר הסינית המפורסמת ביותר בעולם ונסיים בתצפית מאי המטמון או מגשר המפרץ.
 
יום שלישי - פארק עצי הענק / סקויה וקינגס קניון
את היום נקדיש לנופים וטבע במקום שהוגדר ע"י נשיא ארה"ב טדי רוזוולט כ"גן עדן עלי אדמות". בחורשת סקויה נבקר בחורשת גרנט בה נמצא העץ השני בגודלו בעולם, בגובה 90 מטרים ובן 2,000 שנה. עצים נוספים שנמצאים במקומות מבודדים ובלתי נגישים לקהל הרחב היו יכולים לעמוד בגאון לצד מגדל עזריאלי המלבני שגובהו 154 מטר. זהו ביקור שלא תשכחו לעולם – העצים, החורשות, גושי הגרניט האדירים וצוקים כבירים, בצד מים זורמים וחיות בר מסתובבות, הם שעשו את הפארקים הללו למבוקרים ביותר בעולם. לינה בבייקרספילד.
 
 
יום רביעי - קליקו / סידר סיטי
הבוקר נצא לעיירת כורי הזהב – קליקו – שנוסדה בשנת 1881. נבקר בעיירה המשחזרת ארכיטקטונית את כל חמשת המבנים המקוריים שנותרו – בית השריף, בית הכלא המקורי, וכמובן הבר אשר בפתחו התנהלו קרבות הרחוב של המערב הפרוע. נמשיך לארוחת צהריים כשרה בפאתי לאס וגאס,ולקראת ערב נחצה את הגבול מנבאדה לעבר מדינת יוטה בה נלון הלילה.
 
יום חמישי - פארק ציון / ברייס קניון / סידר סיטי 
את יומנו נתחיל בנסיעה לאחד המקומות המוזרים על פני כדור הארץ, ברייס קניון, הטבע פיסל את יצירות האומנות היפות והמרתקות בגלובוס. נטייל בשביל הנאבאחו, בעקבות האינדיאנים בין צוקים אדירים שלא תראו בשום מקום אחר בעולם. נמשיך אל פארק ציון ונערוך תצפיות על מצוקי אבן החול החשופים הגדולים בעולם ונצא למסלול הליכה לצד נהר הווירג'ין. נמשיך אל מנהרת "הר הכרמל" אשר נחצבה כאן כבר לפני 100 שנים – יום שלא יישכח. לאחר הביקור נשוב אל סידר סיטי.
 
יום שישי - לאס וגאס / הכנות לשבת
הבוקר נצא לסיור בעיר המטורפת ביותר בעולם – את חזיונות בתי המלון ובתי הקזינו לא תשכחו זמן רב, מבית מלון "פריז" במרכזו מגדל אייפל, דרך בית מלון "ניו יורק", במרכזו פסל החירות, ועד גונדולות אמיתיות המשייטות בתעלות המדומות של מלון "וונציה". נעצור בסופרמקט כשר ונשוב למלון הנמצא בסמוך לבית חב"ד, שם גם נאכל ארוחת ערב ונעביר את תפילות השבת.
 
יום שבת - לאס וגאס
באה שבת, באה מנוחה. אחרי תפילות שבת קידוש וארוחת צהריים כשרה,
נצא לסיור רגלי בעיר.
 
יום ראשון - לאס וגאס 
בוקר חופשי אחרון בלאס וגאס אותו נוכל לנצל לקניות אחרונות, לבריכה או להסתער על מכונות הכסף המצלצלות בעיר שאינה נרדמת לעולם. תם הטיול המקסים.
 

החל מ- $1,850 לאדם בחדר זוגי
כולל אוכל כשר
 
מחיר הטיול לנרשמים עד 31 במרץ 2020. לאחר תאריך זה תהיה תוספת מחיר. אין כפל מבצעים. ט.ל.ח.
 
 
*ייתכנו שינויים במסלול. יש לברר איתנו את המסלול הסופי*
שלח