מידע אודות חופשה ברודוס

מידע אודות חופשה ברודוס

חבילות לרודוס (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילה בהרכבה עצמית לרודוס: טיסה+מלון

טיסות לרודוס

טיולים מאורגנים לרודוס

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לרודוס

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע אודות חופשה ברודוס

מה בדיוק אנחנו מצפים מחופשה? שתאפשר לנו להירגע, להתפנק, להריח אוויר נקי וליהנות מהשקט? לפעמים אנחנו רוצים שהחופשה שלנו תאפשר לנו גם לאכול אוכל טוב וליהנות מנוף פראי ובתולי. לא אחת אנחנו צריכים חופשה שתהיה במקום קרוב דיו כדי שנוכל לחזור ממנו בקלות אך רחוק מספק כדי לאפשר לנו להתנתק באמת. התשובה על כל המשאלות הללו היא אחת: חופשה לרודוס. המאמר הבא מסביר מה כל כך מיוחד בחופשה לרודוס ומה ניתן לעשות באי שהפך להיות כה חביב על הישראלים.
 
אין ספק שסגירת דילים לרודוס מבעוד מועד מכינה אתכם לחופשה בראש שקט. ישנם נופשים שאוהבים להזמין טיסות לרודוס ומלון בנפרד, אך אין ספק שהזמנת דיל הכולל טיסות ומלון יוצר תחושה קלה  ופשוטה וברוב המקרים גם משתלמת יותר.
 
מה מיוחד בחופשה לרודוס?
חופשה לרודוס מאפשרת לנו באמת, אבל באמת לנוח. מדובר באי קסום שבו מזג האוויר מושלם בכל ימות השנה ובכל עונה יש לו את הקסם הייחודי לו. האי מציע לנופשים בו חופשה מרגיעה ומהנה ומי שמעוניין לתבל אותה עם חיי לילה ימצא בו שפע של ברים ומועדונים שמציעים חיי לילה סוערים. מלבד האטרקציות הברורות של אי, כמו חופי ים מופלאים, רודוס מציעה שווקים צבעוניים ויפים מלאים בכל טוב ומסעדות ברמה גבוהה שמגישות לצד אוכל מקומי אותנטי גם מאכלים אירופיים מורכבים ומנות מהודרות. 
 
איזה מבחר יש של חופשות ברודוס? 
חופשה לרודוס מתאימה לכל מטרה ויכולה להיות מושלמת גם אם מדובר בחופשה משפחתית עם הילדים שבה אתם רוצים קצת מנוחה ואטרקציות חביבות וגם לחופשה רומנטית עם בן או בת הזוג שלכם. ניתן לבלות באי גם עם חברים בחופשה שתפשר לכם להתנתק באמת ולבלות זמן איכות עם הקרובים לכם. היא מציעה גם טיולים בחיק הטבע ביערות מלאים בחורש ים תיכוני וכמובן רביצה על חופי ים בתוליים וקסומים. המלונות האיכותיים מאפשרים לנופשים בהם להירגע באמת ולהתפנק באירוח ברמות הגבוהות ביותר. 
 
חופשה לרודוס- כמה זמן?
אם לתמצת את הדברים האי רודוס לא רק מתאים לכל עונה, אלא גם מתאים לכל אחד בכל גיל ובכל עת. מרחק טיסה קצרה של שעה וחצי תוכלו להגיע ליעד קסום ומופלא שמחבר אתכם לחופשה מהנה, מרגיעה, חווייתית במחירים הוגנים ושפויים. ניתן לבלות באי חופשה של סוף שבוע קצר או אפילו שבוע מלא שיהיה עמוס בחוויות. 
מחפשים דילים נוספים ליוון? לחצו כאן

ברגע האחרון לרודוס

משתלם להיות ספונטניים

שלח