מידע אודות חופשה בכרתים

מידע אודות חופשה בכרתים

טיסות לכרתים

חבילות לכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילה בהרכבה עצמית לכרתים

טיולים מאורגנים לכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב בכרתים

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע אודות חופשה בכרתים

האי כרתים הוא השני בגודלו ביוון ונמנה עם כמה מהאיים היפים ביותר של המדינה. האי כרתים מציע למבקריו ליהנות מנופים עוצרי נשימה הכוללים הרים מתנשאים ושטחים ירוקים, חופי ים קסומים ועוד מגוון רחב של אתרים ארכיאולוגיים בני למעלה מאלפיים שנה. אז אם גם אתם מתכננים חופשה ביוון אין ספק שתעדיפו לבלות באי כרתים. חופשה בכרתים יכולה להתאים לכל אחד ואחת מאיתנו, החל מקהל הצעירים שיוכל לחוות את חיי הלילה התוססים של האי וכלה במשפחות שמעוניינות לבקר באתרים היסטוריים ושמורות טבע.
 
מה מיוחד בחופשה בכרתים?
ישנם כמה וכמה מוקדים שלמעשה הפכו את האי כרתים לאחד מיעדי התיירות הפופולאריים לא רק בקרב הציבור הישראלי אלא בקרב אוכלוסיית העולם כולה. העיר הרקליון, הגדולה ביותר בכרתים, היא חוויה שאסור לפספס במהלך החופשה בכרתים. העיר עצמה מציעה שפע של מקומות בילוי, מסעדות משובחות, דיסקוטקים ומועדונים תוססים ובתי קפה. האתר הארכיאולוגי- קנוסוס, גם הוא מהווה מוקד משיכה עבור תיירים רבים ומציע שלל מוזיאונים מרתקים, אתרי ארכיאולוגיה מימיה של העיר הקדומה ועוד..
 
איזה מבחר יש של חופשה בכרתים
חופשה בכרתים יכולה להגיע במגוון רחב מאד של צורות. מפאת קוצר היריעה בחרנו להציג בפניכם רק את אלו הבולטות ביותר. חבילות נופש בכרתים מומלצות לרוב יכללו אירוח בבתי המלון שמציע האי, ארוחות בוקר וערב, ולעתים גם ניתן יהיה ליהנות מרכב שכור במסגרת חבילת הנופש. חופשות בכרתים יכולות גם להגיע במסגרת חבילה בה כלולים מראש כמה כרטיסים לאתרים ולאטרקציות המובחרות של האי. מכיוון שישנו היצע רחב מאד של דילים לחופשה בכרתים, אנו ממליצים לכם לערוך חיפושים ולברר מבעוד מועד אודותיהם. 
 
חופשה בכרתים- כמה זמן?
חופשות בכרתים לרוב אינן עורכות יותר משבוע ימים, שכן מדובר לרוב בנופשים קצרים במהלך החגים. אנו מאמינים שבהחלט תוכלו למצות את האי הקסום הזה בחמישה או אפילו ארבעה ימים, הכול כמובן תלוי בגודל התקציב שעומד לרשותכם, ובמספר ימי החופש שהצלחתם להשיג מהעבודה או ממסגרת הלימודים. במהלך החופשה הקצרה בכרתים, תוכלו ליהנות בצורה המרגיעה והשלווה ביותר. 

ברגע האחרון לכרתים

משתלם להיות ספונטניים

שלח