טיסות זולות לפאפוס ברגע האחרון

טיסות לפאפוס ברגע האחרון

טיסות לפאפוס ברגע האחרון

ספונטניים נהנים יותר
פאפוס עירת חוף אלגנטית ויפה הממוקמת בדרום מערב האי קפריסין
פאפוס מוזכרת במיתולוגיה היוונית כמקום הולדתה של ונוס אלת האהבה והיופי.
בפאפוס תמצאו אטרקציות תיירותיות רבות, אתרים ארכיאולוגיים חשובים ובעיקר חופים מרהיבים.
מומלץ לבקר גם בעיר העליונה של פאפוס שם תמצאו רחובות וחנויות אלגנטיות ומטופחות
טיסות
שלח

פאפוס

 
פאפוס, עיירת נופש קטנטנה ומקסימה, נמצאת באי קפריסין, האי השלישי בגודלו בים התיכון. פאפוס מציעה לתיירים הישראלים מלונות איכותיים, חופים מרהיבים, אתרים ארכיאולוגיים מעניינים, חיי לילה ופאבים פעילים ומגוון של אטרקציות המתאימות לכל גיל ולכל אחד. מסיבה זו מציעות חברות התעופה דילים לפאפוס לא רק בעונת הקיץ המתוירת אלא גם במהלך כל השנה. 
החבילות לפאפוס כוללות טיסה ולינה באחד מאתרי הנופש או המלונות האיכותיים של העיר, ולעיתים גם כוללת העברות משדה התעופה למלון. בשל קרבתה של קפריסין לישראל  (כשעת טיסה בלבד) ישנן חופשות המיועדות לסוף שבוע, לאלו אשר מבקשים להגיע לגיחה קצרה של התפנקות ורגיעה. לעומת זאת, ישנן חבילות הכוללות שהייה ארוכה יותר בעיר, על בסיס של 4 לילות ואף יותר. בתקופת הקיץ יוצאות טיסות לקפריסין כמעט כל יום, ולכן תוכלו למצוא מגוון של דילים לפאפוס, אשר מחירן משתנה בהתאם לרמת המלון. יחד עם זאת, גם עונת האביב מומלצת לביקור בקפריסין, מה שמגדיל את הסיכוי למצוא חבילת נופש לפאפוס במחיר הרבה יותר משתלם, וזאת מבלי לקחת סיכון גדול מידי בנוגע למזג האוויר. 
 
טיסות לקפריסין מגיעות לשני שדות תעופה הנמצאים באי – האחד בלרנקה אשר נמצא במרחק של כשעה נסיעה מפאפוס, והשני בלימסול, אשר ממוקם רק כ 16 ק"מ מהעיר. לכן, בעת הזמנת החבילה חשוב לברר באיזה שדה תעופה נוחתת הטיסה, ולתכנן את המשך ההגעה לעיר בהתאם. לאילו מכם שאוהבים לטייל ורוצים ליהנות גם משאר חלקיה של קפריסין, אפשר להזמין חבילה אשר כוללת גם השכרת רכב.