טיולים בדרום ישראל עם המדריכים של איילה גיאוגרפית

טיולים בישראל

טיולים בדרום ישראל עם המדריכים של איילה גיאוגרפית

כל הטיולים מתבצעים במכוניות פרטיות

יומיים מלאים של טבע נופים והיסטוריה מרתקת בהר הנגב ומכתש רמון

בטיול נשלב הליכות רגליות קלות, אתרי טבע ומורשת עולם מרהיבים ביופיים והדרכה מרתקת ומעשירה. הטיול כולל לילה במלון סוויטות רמון במצפה רמון וההתניידות תהיה ברכבינו הפרטיים. זה לא טיול ג'יפים.
לפרטים נוספים על הטיול

3 ימים של טבע וחוויות בהר הנגב ומכתש רמון- מכוניות פרטיות

טיול נפלא לכל המשפחה, מתאים גם לימי הקיץ החמים. הזדמנות להכיר את המדבר קצת ברגלים עם הליכות קלות, דרך אתרי טבע יפים ומעיינות קרירים, ליהנות מחוויות מדבריות והרבה שקט. הטיול כולל לילה במלון סוויטות רמון במצפה רמון, מלון מושלם למשפחות במלון בריכה .
לפרטים נוספים על הטיול

אל המדבר קצר ולענין- יומים בדרום- מכוניות פרטיות

2 ימים מלאי חוויות לכל המשפחה, אותם ניתן להוסיף בדרך לחופשה באילת, או כהתאווררות מהשגרה בנוף מרהיב וקצת אחרת. בטיול נגיע בג'יפ למעין קריר, נרכב על גמלים, נדמה את עצמנו טסים לכוכבים ונצלול מיליוני שנים אחורה בזמן אל סודות מכתש רמון.
לפרטים נוספים על הטיול

המרסבה והר העזאזל- רכבי 4 על 4 לא חייב הילוך כוח

מסלול מרהיב החוצה את מדבר יהודה הצפוני ומשלב בתוכו את כל הדרוש למסלול ג'יפים מלהיב. מנזר ענק חבוי, צירי נסיעה יפהיפיים ונופים מהיפים בתבל. טיול ממצוק ההעתקים אל ים המלח.ניפגש בתחנת הדלק של מעלה אדומים וניכנס אל תוך המדבר תוך כדי שאנו חוצים את מאהלי שבט הסוואחרה. נערוך תצפית מדהימה מפסגת הר המונטאר 528 מ' הפסגה הגבוהה ביותר בכל מדבר יהודה. מכאן היה הכוהן הגדול ביום הכיפורים כנראה לפי המסורת משחרר את האיל – אותו שעיר לעזאזל לרחבי המדבר ומכאן שמו – הר העזאזל.. נרד מהרכס וניסע לאורך מצוקי נחל קדרון כאן יתגלה לעינינו– דיר מרסבאס, מנזר מהמאה הרביעי
לפרטים נוספים על הטיול

מערבה מכאן, טיול מיוחד לאורך כביש 10- מכוניות פרטיות

כביש הגבול המערבי עם מצרים, הוא כביש לאורכו של אזור שהיה עד לשנים האחרונות לא נגיש ואסור לתנועה. הכביש נפתח לאזרחים כעת בחופשות ואחת לחודש בסופש. אין עוד כביש החוצה רצועה מדברית בתולית ומיוחד כזו בארץ. זו הזדמנות מיוחדת לחזות ולחוות את מיטב האזורים האסורים.
לפרטים נוספים על הטיול

אל המעיינות הנשכחים של ספר המדבר- מכוניות פרטיות

יום טיול אל המחוזות הנשכחים בספר המדבר היכן שיורדים הנחלים היפים בארץ מההרים אל הבקעה. ביקור בחבל ארץ לא מוכר וקצת נשכח- דרך אלון וישובי גב ההר.
לפרטים נוספים על הטיול
שלח