טיול מאורגן לרומניה 5 ימים

טיול מאורגן לרומניה 5 ימים

טיולים מאורגנים לרומניה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיול מאורגן לרומניה 5 ימים

טיול מאורגן לרומניה 5 ימים

לארוז מזוודה ולקחת פסק זמן מהחיים
כמה נעים לארוז מזוודה ולדעת שאתם טסים לארץ זרה! כמה נעים לכולם לשבור את השגרה בהכרת תרבות שונה, מקום שלא ביקרתם בו מעולם ועומד לרגש אתכם כל כך. טיול מאורגן לרומניה חמישה ימים יספיק לכם כדי להבין מה הנפש צריכה באמצע החיים. לפעמים דווקא בלחצים רבים חשוב לקחת פסק זמן מהחיים. זה לא שאתם בורחים, אלא אוגרים אנרגיה לבאות. כמה פשוטה האווירה בחו"ל  המאפשרת לכם לשכוח מהכל למספר ימים. 
 
היופי הקיים בטיול מאורגן
אם כבר בחרתם טיול מאורגן לרומניה היפה, ודאי תכירו אנשים חדשים ממקומות שונים בארץ. נצלו את המומנטום להכרת אנשים חדשים כי מי יודע אלו התפתחויות חברתיות יכולות להיווצר בטיול מאורגן ליעד מעורר השראה. נצלו את היופי בארגון, מישהו אחר הרי דואג לכם, מכיר לכם עולם נוסף שהוא בקיא בו. לא תצטרכו להתמודד עם השפה, עם בירוקרטיה מעצבנת, עם חוסר ידיעה. המסלול המאורגן ידוע מראש, אתם רק צריכים לבחור את חברת הנסיעה שתבטיח לכם הנאה צרופה וחוויה מהנה. 
 
פארק שעשועים סטייל סופרלנד
מחפשים להשתעשע עם הילדים בטיול מאורגן? פארק שעשועים יאפשר לכם לונה פארק של ממש עם גלגל ענק, רכבת הרים ועוד אטרקציות סטייל סופרלנד במינימום. בבוקרשט היפה תמצאו פארק שעשוע מושלם. אחר כך תוכלו לבקר בפארק המים טרמה המרשים בגודלו הכולל בריכות רגילות או טיפוליות, חוויה לכל תייר בעונת החורף, הסתיו, הקיץ והאביב כאחד. גם פארק אוונטורה, הקרוב לבראשוב, הוא פארק נדיר לאתגרים ולאקסטרים וכולל מסלולי חבלים, אומגות, מתקנים שונים לכל המשפחה, החל מגיל 4 ואילך. מקום ששווה לבקר בו. 
  
ארמון הפרלמנט בבוקרשט
בוקרשט, עיר הבירה של רומניה, תפתיע אתכם באדרנלין שלה. ארמון הפרלמנט הוא אחד היעדים המצוינים לבקר בו בעיר הקסומה. זהו ארמון ענקי בעל חדרים רבים מדי לספירה, עיצוב אקסקלוסיבי מעטר את כל מה שהוא מכיל. חוויה מדהימה של תרבות ושל יופי מרשים. במילה אחת – אל תפספסו! אם כי ממילא בטיול מאורגן כל המסלול ידוע מראש, ואתם יכולים להתחבר לאתרים שחברת הנסיעות ארגנה במיוחד לביקורכם. 
 
 
רומניה - יעד מבוקש לישראלים
רומניה הפכה ליעד מבוקש עבור הישראלים. תמצאו בה שילוב של אלמנטים ישנים וחדשים – ערים וכפרים, הרים ונופים, מפלים, נהרות, בעלי חיים ועוד. טיול מאורגן לרומניה חמישה ימים יאפשר לכם קורטוב מרומניה היפה, אבל גם בזמן מועט העומד לרשותכם אפשר לקבל הצצה אמיתית לתרבות, לאווירה, לאנשים ולחוויה הקיימת במדינה זרה. 
שלח

ברגע האחרון לבוקרשט

משתלם להיות ספונטניים