מפלי הניאגרה, טורונטו ואלף האיים

מפלי הניאגרה, טורונטו ואלף האיים

מפלי הניאגרה, טורונטו ואלף האיים

מפלי הניאגרה, טורונטו ואלף האיים
טיול 3 ימים המתחיל בניו יורק - יציאה כל יום ראשון
אזור אגמי האצבעות, מפלי הניאגרה, ספינת "עלמת הערפל״, טורונטו והפלגה באלף האיים
 
 
 
יום א' - ניו יורק - מפלי הניאגרה
 
בבוקר זה נצא מ"התפוח הגדול" לכיוון מפלי הניאגרה. אנו נחצה את מדינת ניו ג'רזי ונחלוף לאורך הגבול שבין ניו ג'רזי לפנסילבניה לאורך אפיק נהר הדלאוור. ערוץ הנהר חורץ את ההר ויוצר תופעות טבע יפהפיות. נחצה את הרי האפלאצ'ים ונצפין בדרך הנופים המשגעת לאזור אגמי האצבעות. בקיץ נבקר בקניון ווטקינס גלן ומפלי המים הנשפכים לתוכו. מווטקינס גלן נמשיך בנסיעה לאורך אגם סנקה לכיוון המפלים. עם ההגעה למפלים נבקר בצד האמריקאי של המפלים, נטייל בין אשדות המים הרועשים והגועשים הלא הם מפלי הניאגרה. נחצה את הגבול לקנדה ונגיע עם ערב למלון. בלילה נצא אל המפלים ונצפה בתצוגת האורות המרהיבה וצבעונית על המים הגועשים. מי שמעוניין יוכל לבלות עד אור הבוקר בקזינו של העיירה הקנדית.
 
יום ב' - מפלי הניאגרה - טורונטו - אלף האיים          
"מים רועמים", כפי שקראו להם האינדיאנים, או המפלים האדירים מצפים לנו היום. עשרות מליוני ליטרים של מים שניתכים מדי דקה! הם המחזה המרהיב והבלתי נתפס אותו נראה מכמה זויות: נצפה על המפלים מהצד הקנדי. בקיץ – נשוט אל המפלים על ספינת "עלמת הערפל", נחוש את העוצמה האדירה של כמות המים הנשפכת ממש מעלינו. בחורף, נבקר במנהרה מאחורי המפלים. לאחר ביקור בשעון הפרחים נעזוב את איזור המפלים, נקיף את אגם אונטריו שגודלו הוא כמעט כגודל מדינת ישראל. אנחנו נגיע בצהריים לטורונטו שהיא הגדולה בערי קנדה. סיורנו בעיר יכלול את בניני העיריה המפורסמים, בנין הפרלמנט וכמובן מרכז איטון העצום, מרכז תת-קרקעי אדיר ובו מעליות זכוכית, בתי קפה, חנויות, מזרקות, מפלי מים ועוד. לפנות ערב אנחנו נמשיך מזרחה לכיוון נהר הסן-לורן ונתמקם ללינת לילה באזור אלף האיים.
 
יום ג' - אלף האיים                                                            
הבוקר נצא מזרחה, לאורך אפיק הנהר אל אזור אלף האיים המפורסם. אנחנו נעלה על סיפון האניה ונחזה בבתים המדהימים אשר בנו אנשים פרטיים על מאות האיים שפזורים לאורך הנהר. מחזה מדהים שלא תשכחו לעולם. לאחר מכן נחצה את מדינת ניו יורק ובמידה וישאר בידנו זמן נעצור במרכז קניות ענק ובו חנויות של הרשתות המפורסמות בעולם, במחירים זולים במיוחד. נחצה את מדינת ניו יורק ונגיע עם ערב ללינת הלילה בניו ג'רזי.
 
אנא שימו לב, ההפלגות בטיול זה מתבצעות בין אפריל לאוקטובר בלבד,ע"פ השינויים במזג האויר והחלטת חברות השיט.
לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה - טיולים מסויימים ישהו שני לילות במפלי הניאגרה ולא יבקרו באלף האיים.
לעיתים יוחלף סדר הטיול: ביום הראשון נבקר באלף האייםוביום האחרון באזור אגמי האצבעות.
האתרים,ההפלגות ובתי המלון לא ישתנו.
אנא בקש את המחירון המעודכן מסוכן הנסיעות המקצועי שלך.
לא לשכוח,הטיול מתבצע מאפריל עד אוקטובר. דרוש דרכון ישראלי בר תוקף ואשרת שהייה חוקית רבת כניסות בארה״ב במעבר גבול עם קנדה.
שתי ארוחות בוקר קונטיננטליות מוגשות בבתי המלון.
 
 
*ייתכנו שינויים במסלול. יש לברר איתנו את המסלול הסופי*
שלח