אמריקה המושלמת - מחוף לחוף

אמריקה המושלמת - מחוף לחוף

אמריקה המושלמת - מחוף לחוף

אמריקה המושלמת - מחוף לחוף
TOUR - E17 
ללא טיסות - נפגשים בניו יורק
אמריקה המושלמת - מחוף לחוף
טיול 13  מניו יורק עד לאס וגאס - יציאה בימי ראשון
מפלי הניאגרה, טורונטו, וושינגטון, פילדלפיה, מנהטן, סן פרנציסקו, פארק יוסמיטי, דרך ה- 17 מייל,
לאס וגאס, גראנד קניון וארבע הפלגות
 
יום ראשון - ניו יורק / מפלי הניאגרה 
הבוקר נצא מ"התפוח הגדול" לכיוון מפלי הניאגרה. נחצה את מדינת ניו ג'רזי ונחלוף לאורך הגבול, בין ניו ג'רזי לפנסילבניה לאורך אפיק נהר הדלאוור. ערוץ הנהר חורץ את ההר ויוצר תופעות טבע יפהפיות. נחצה את הרי האפלאצ'ים ונמשיך צפונה בדרך הנופים המשגעת לאזור אגמי האצבעות ובקיץ נבקר בקניון ווטקינס גלן ומפלי המים הנשפכים לתוכו. עם ההגעה נטייל בין אשדות המים הרועשים, הם מפלי הניאגרה. נחצה את הגבול לקנדה ונגיע עם ערב למלון. בלילה נצפה בתצוגת אורות מרהיבה וצבעונית על המים הזורמים.
 
יום שני - מפלי הניאגרה / טורונטו / אלף האיים 
עשרות מליוני ליטרים הניתכים מדי דקה (!) הם המחזה המרהיב והבלתי נתפס אותו נראה מכמה זויות: נשוט בספינת "עלמת הערפל" אל המפלים ונחוש את העוצמה האדירה של כמות המים הנשפכת ממש מעלינו. נגיע בצהריים לטורונטו הגדולה בערי קנדה. סיורינו בעיר יכלול את בניני העיריה המפורסמים, בנין הפרלמנט וכמובן מרכז איטון, מרכז תת-קרקעי אדיר ובו מעליות זכוכית, בתי קפה, חנויות, מזרקות, מפלי מים ועוד. לפנות ערב נמשיך מזרחה לכיוון אפיק נהר הסן-לורן ונתמקם ללינת לילה באזור אלף האיים.
 
יום שלישי - אלף האיים 
היום נעלה על סיפון האניה ונחזה בבתים המדהימים אשר בנו אנשים פרטיים על מאות האיים הפזורים לאורך הנהר. מחזה שלא ישכח לעולם! נחצה את מדינת ניו יורק ובמידה ויוותר בידנו זמן נעצור במרכז קניות ענק ובו חנויות של הרשתות המפורסמות בעולם, במחירים זולים במיוחד. נחצה את מדינת ניו יורק ונגיע עם ערב ללינת הלילה בניו ג'רזי.
 
יום רביעי - וושינגטון
הבוקר אנו יוצאים לבירת ארצות הברית. נבקר במצבת הזכרון ללינקולן, נצפה על בריכת ההשתקפות, נמשיך למרכז המוזיאונים: מוזיאון התעופה והחלל שם נלמד על התפתחות התעופה מהאחים רייט ואף ניגע בסלע שהובא מהירח. נבקר במוזיאון השואה, שם ניכנס אל "ביתו של דניאל" ונחווה דרך עיניו של ילד קטן את שעוללו לו ולמשפחתו הנאצים במלחמת העולם השניה. לאחר ביקור מרטיט לב! נסיים בתצפית על הבית הלבן - משכנם של נשיאי ארצות הברית.
 
יום חמישי - פילדלפיה / כת האמיש
הבוקר יתחיל בעולם השוקולד של "הרשי" יצרנית השוקולד הגדולה בעולם. נמשיך לביקור באחת הכתות שהשלימו את חזונו של וויליאם פן ובאו לחיות בשלווה והרמוניה במדינת פנסילבניה, כת האמיש. כאן, בלב מחוז לנקסטר נראה כיצד חיה קהילה במאה ה-21 באמצעים של המאה ה-18. כאן עדיין נוסעים בעגלה עם סוסים, עושים קניות במרכז קטנטן ומבשלים על כיריים בה האש מובערת בגזעי עץ. נסיים בפילדלפיה, עיר "אחוות האחים". נבקר בפעמון החירות, נצפה על היכל העצמאות בו הוכרזה ונחתמה הצהרת העצמאות של ארצות הברית. נטייל בפארק העצמאות שם גם נראה את בית הכנסת החשוב ביותר של פילדלפיה ובפיתחו את האנדרטה לזכרו של יוני נתניהו, תרומתה של העיר פילדלפיה לקהילה היהודית בעיר. נגיע ללינת הלילה בשעות הערב.
 
יום שישי - ניו יורק / לוס אנג'לס 
היום נצא לסיור במנהטן. הסיור יתחיל בנסיעה ליד לינקולן סנטר, המרכז לאומנויות הבמה, ביה"ס ג'וליארד. בית הדקוטה אשר לפיתחו נרצח הזמר ג'ון לנון ונצא לסיור רגלי קצר אל סטרוברי פילדס בתוך הסנטרל פארק לחזות בפסיפס לזכרו של המוזיקאי שנרצח. נחצה את הסנטרל פארק, שדרת המוזיאונים ומלון פלאזה היוקרתי. נמשיך על השדרה החמישית המהודרת דרך רוקפלר סנטר, טיימס סקוור ושדרת ברודווי דרכה נגיע לכיוון, "אמפייר סטייט בילדינג", "יוניון סקוור", "גריניץ' וויליג'", "הסוהו" והאזור הסיני המאוכלס ביותר בארצות הברית - צ'יינה טאון. את חלקו השני של הסיור נקדיש לדאון טאון מנהטן. נראה את האנדרטה המדהימה שנפתחה בשנת 2012 ונסיים בהפלגה בת שעה במפרץ ניו יורק, נחלוף על פני אי החרות ונצלם את הגברת המפורסמת ביותר בעולם פסל החרות. בסיום טיסה עצמאית ללוס אנג'לס - המעוניינים יוכלו לרכוש את טיסת ההמשך במשרדי החברה.
 
יום שבת - לוס אנג'לס - סן דייגו 
היום יום חופשי. המעוניינים יוכלו להתרגע בחופיה המפורסמים של לוס אנג'לס או לצאת בתשלום נוסף לטיול בסן דייגו. שם נבקר במזח שבו עוגנות אניות עתיקות שאחת מהן אף שימשה לצילומי הסרט "שודדי האיים הקריבים". נראה את נושאת המטוסים האמריקאית המפורסמת מימי מלחמת העולם השנייה "מידוויי" שסיפונה הוסב  למוזיאון. נטייל ברחבי "כפר הים" על הגלריות, המסעדות וחנויות המזכרות שבו. נחצה את הגשר המפורסם המוביל אל חצי האי "קורנדו". נבקר בעיר העתיקה. נסיים את ביקורנו בבזאר הססגוני "אל מונדו". בערב נחזור ללוס אנג'לס.
 
יום ראשון - לוס אנג'לס / סן פרנציסקו
היום נעזוב את לוס אנג'לס בנסיעה צפונה על "דרך המלך" - כביש 101. נבקר בעיירה הדנית סולבנג - המשמרת אורח חיים אירופי, בעיירה כרמל, הנמצאת בחצי האי מונטריי ובה כיהן כראש העיר השחקן קלינט איסטווד, עם סיום הביקור נערוך נסיעה איטית ומדהימה על הכביש היפה ביותר במערב ארה"ב - דרך ה-17 מייל, לתצלום על הנופים המדהימים.
 
יום שני - סן פרנציסקו
את היום נפתח בהפלגה מרציף הדייגים של סן פרנציסקו לשיט אל מתחת לגשר שער הזהב וסביב כלא אלקטראז, בו הוסרט הסרט המפורסם "הבריחה מאלקטראז". נשוב בחזרה אל רציף הדייגים של סן פרנציסקו. ניסע אל גשר "שער הזהב", נסייר ברחוב לומברד, הוא רחוב הפרחים - התלול והמפותל ביותר בעולם, נבקר בעיר הסינית המפורסמת ביותר בעולם ונסיים בתצפית על סן פרנציסקו המוארת.
 
יום שלישי – פארק עצי הענק / סקויה וקינגס קניון 
את היום נקדיש לנופים וטבע במקום שהוגדר ע"י נשיא ארה"ב טדי רוזוולט כ"גן עדן עלי אדמות". בחורשת "היער הענק" בפארק הלאומי סקוויה נמצאים שלושה מחמשת העצים הגדולים בעולם!
נבקר בחורשת גרנט בה נמצא העץ השני בגודלו בעולם בגובה של כמעט 90 מטרים ועצים בגילאים מעל 2,000 שנה. עצים נוספים שנמצאים במקומות מבודדים ובלתי נגישים לקהל הרחב היו יכולים לעמוד בגאון לצד מגדל עזריאלי המלבני שגובהו 154 מטר, כאשר עצים אלו עוברים את רף 100 המטרים בגובה והם העצים הגדולים בעולם במונחי נפח. זהו ביקור שלא תשכחו לעולם – העצים, החורשות, גושי הגרניט האדירים וצוקים כבירים, בצד מים זורמים וחיות בר מסתובבות, הם שעשו את הפארקים הללו למבוקרים ביותר בעולם. לינה בבייקרספילד.
 
יום רביעי – קליקו / אאוטלט / לאס וגאס 
הבוקר נצא לעיירת הרפאים וכורי הזהב – קליקו – אשר נוסדה בשנת 1881 כעיר מכרות. נבקר בעיירה המשחזרת ארכיטקטונית את כל חמשת המבנים המקוריים שנותרו – בית השריף, בית הכלא המקורי, וכמובן הבר אשר בפתחו התנהלו קרבות הרחוב של המערב הפרוע. בשעות אחה"צ נגיע אל בירת ההימורים – לאס וגאס נמשיך אל אאוטלט לקניות במחירים זולים במיוחד ובמגוון אדיר של מותגי על. הגעה עצמאית למלון ולינה בלאס וגאס.
 
יום חמישי – גראנד קניון  / סכר הובר ואגם מיד
יום חופשי בעיר המטורפת ביותר בעולם - למעוניינים, בתשלום נוסף, תוכלו לצאת ליום סיור (באנגלית) קסום שיקח אתכם אל נהר הקולורדו. לאחר מכן, תעשו את דרכיכם אל הגדה המערבית של הגראנד קניון, כאן נוכל לצפות ביצירת הטבע המדהימה אשר נוצרה ע"י פילוס דרכו של נהר הקולורדו. שום תצלום או הרצאה לא יכולים להכין אותנו למראה האדיר בו נצפה היום!!! נמשיך אל אגם "מיד"- מאגר על נהר קולורדו,  מעשה ידי האדם השני בגודלו בארצות הברית ומספק מים למדינות אריזונה, נבאדה וקליפורניה. האגם נוצר על-ידי סכר הובר המדהים - אשר נבנה עבור תחנת כוח הידרואלקטרית. נשוב אל בית המלון בלאס וגאס בשעות הערב. 
 
יום שישי –  לאס וגאס 
בוקר חופשי אחרון בלאס וגאס אותו נוכל לנצל לקניות אחרונות, לבריכה או להסתער על מכונות הכסף המצלצלות בעיר שאינה נרדמת לעולם. תם הטיול המקסים.
 
 
*ייתכנו שינויים במסלול. יש לברר איתנו את המסלול הסופי*
שלח