דילים לסוכות

דילים לסוכות

בניית חבילה בהרכבה עצמית

חבילות נופש

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

דילים לסוכות

שלח
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

דילים ברגע האחרון

משתלם להיות ספונטניים

נופש בסוכות

 

חג סוכות הוא אחד משלושת הרגלים והוא אחד מהחגים המשמחים והאהובים בישראל. סוכות נחשב לחג משפחתי ומלכד וכאשר הילדים מקבלים חופשה מביה"ס ניתן למצוא מגוון עצום של דילים לסוכות – גם בישראל וגם בחו"ל.
 
דילים לסוכות
אנו חוגגים את חג סוכות מדי שנה בחודשים ספטמבר/אוקטובר כאשר מזג האוויר באזורינו נעים ונוח ופשוט מושלם לחופשה. כאשר האקלים מתאים, הילדים החופשה ובאוויר יש הרגשה של חג זה הזמן האידיאלי לצאת לנופש בסוכות. בתקופה זו (הקרויה תקופת החגים) מגוון חבילות הנופש רק הולך וגדל. הדילים לסוכות מתאימים קודם כל (אבל לא רק...) למשפחות עם ילדים שמחפשים חופשה של מספר ימים עד שבוע. לרשותכם עומדים מבחר של יעדים – קרובים ורחוקים כאחד. ניתן לצאת לחופשה באזורים הקרובים לישראל כדוגמת יוון וקפריסין. ביעדים אלו מזג האוויר דומה לזה שבישראל וחופשות באזורים אלו נקראות חופשות "בטן-גב" או נופשונים. הרבה שמש, ים ופינוקים והכל במסגרת של חבילה אחת של נופש בסוכות. למי שמחפש חופשה מרוחקת יותר ולעיתים אף ייחודית יותר ישנן גם כן לא מעט אופציות כגון חופשה בארה"ב, טיולים מאורגנים במזרח הרחוק, בדרום אמריקה ועוד. כמו כן ישנם לא מעט דילים שמתאימים לאו דווקא למשפחות אלא גם לזוגות, מספר חברים ועוד – הכל לבחירתכם...
 
נופש בסוכות – נשארים בישראל
לא חייבים להרחיק לכת על מנת ליהנות מחופשה מדהימה בסוכות. רבים מאיתנו אוהבים להשאר בארץ בייחוד בתקופת החגים כי הרי רק בישראל מרגישים את החגים. על כן מי שמחפש נופש בסוכות בישראל ימצא שפע ענק של חבילות כולל חבילות הכל כלול, מצפון הארץ ועד דרומה. המלונות, הצימרים ובתי ההארחה נמצאים בתפוסה מלאה ולכן מומלץ להזמין מקומות כמה שיותר מוקדם וליהנות מדילים לסוכות גם בישראל.
 
חג סוכות שמח
איילה נסיעות.