טיסות לחו"ל

טיסות זולות

טיסות זולות

טיסות זולות

מחפשים טיסות זולות לחו"ל?
באתר של איילה תוכלו למצוא מחירים מעולים לטיסות זולות
לכל רחבי העולם
ניתן לחפש כרטיסי טיסה זולים במנוע שלמעלה או ליצור עמנו קשר ונציג מטעמנו יחזור אליכם 
שלח
טיסות פראג

טיסה לפראג

בין התאריכים, 25.07 - 31.07
טיסת שכר
ישראייר
באישור מיידי
החל מ $419
להזמנה מחיר לאדם
טיסות לונדון

טיסות ללונדון

בין התאריכים, 07.08 - 11.08
טיסת שכר
EL-AL
טיסות
טיסות כרתים

טיסה לכרתים

בין התאריכים, 20.07 - 24.07
טיסת שכר
BLUE BIRD
טיסות רומא

טיסות לרומא

בין התאריכים, 30.07 - 06.08
טיסת שכר
WIZZ
טיסות אמסטרדם

טיסות לאמסטרדם

בין התאריכים, 28.07 - 01.08
טיסת שכר
SUNDOR
טיסות
טיסות ברלין

טיסה לברלין

בין התאריכים, 21.07 - 15.08
טיסת שכר
ישראייר

טיסות ברגע האחרון

משתלם להיות ספונטניים

שלח

יעדי טיסות פופולאריים

טיסות זולות

קצת על טיסות זולות

אנחנו מצפים מהחופשה שלנו שתהיה הרבה דברים- מהנה, מגוונת, חווייתית, רגועה או סוערת אבל הכי חשוב לנו שהיא תהיה משתלמת. לא אחת השיקול הכלכלי הוא זה שמכתיב את הטון וקובע מתי נצא לחופשה, לאן ניסע ולכמה זמן. המאמר הבא מסביר על טיסות זולות כיצד ניתן למצוא אותן. חשוב להבין כי טיסות זולות הן קיימות ובהחלט אפשר למצוא אותן, רק צריך לקחת בחשבון כמה דברים. 
 
מה מיוחד בטיסות זולות?
טיסות זולות יכולות להיות טיסות שכר או לחילופין אף טיסות סדירות של החברות הגדולות והטובות ביותר. הדבר החשוב ביותר שיש לדעת על טיסות זולות במיוחד הוא שבדרך כלל הן מחייבות גמישות. מי שלמשל יכול להחליט לצאת לחופשה מהיום להיום יוכל למצוא ברגע האחרון מבצעים זולים במיוחד, גם של חברות התעופה הגדולות והטובות ביותר. טיסה שכרטיס עבורה נרכש ברגע האחרון יכולה לעלות מחיר מופחת בכמה עשרות אחוזים לעומת המחיר המלא. 
 
איזה מבחר יש של טיסות זולות?
טיסות זולות הן כאמור טיסות שמוצעות לנוסעים ברגע האחרון או לחילופין דווקא למקדימים להזמין. המונח הרגע האחרון עלול להטעות וכאן המקום להסביר כי כאשר אומרים "הרגע האחרון" הכוונה היא לא רק לכמה שעות לפני הטיסה, אלא גם למספר ימים לפני הטיסה. ניתן למצוא טיסות זולות גם ליעדים מורחקים כמו ארה"ב, ניו זילנד ואוסטרליה ולעומת זאת ליעדים קרובים כמו אירופה, יוון או קפריסין ניתן למצוא טיסות זולות בקלות רבה יותר. ישנן טיסות זולות שמוענקות כחלק מדיל של טיסה ומלון ובמרבית המקרים ניתן לשדרג את החבילה עם רכב שכור. 
 
טיסות זולות- כמה זמן?
טיסות זולות ניתן למצוא כמה ימים לפני הטיסה או אפילו כמה שעות לפניה. חשוב להדגיש כי לעומת טיסות סדירות שיוצאות בזמן כסדרן נמכרות ברגע האחרון ומחירן נמוך בהרבה לעומת המחיר המלא, טיסות צ'רטר יכולות להיות גם הן זולות מאד אך כאן ייתכנו עיכובים ביציאה מסיבות שונות ולעתים מדובר בטיסות שעלולות להתבטל.