מידע על חופשה בהודו עם ילדים

מידע על חופשה בהודו עם ילדים

טיסות להודו

טיולים מאורגנים ללהודו

הצג רשימת יעדים לבחירה

מידע על חופשה בהודו עם ילדים

עומדים לצאת לטיול בהודו עם הילדים? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימת אטרקציות מומלצות לכם ולילדיכם. 
 
• ראפטינג במי הגנגס- מסלול מים חווייתי המאפשר לכם ולילדיכם להיחשף למראות קסומים של טבע ירוק, כפרים ציוריים השוכנים לגדות הנהר וגם טקסי דת שונים הנערכים לגדות הנהר. אל שייט הראפטינג בגנגס מומלץ לצאת מהעיר רישקיש שבצפון הודו. 
 
• ראג'ה ג'י- שמורת טבע המפגישה אתכם עם חיות בר כגון: פיל אסייתי, אייל הודי, זוחלים ועוד המון חיות בר המאפיינות את אזור צפון הודו ונהר הגנגס. את הטיול בשמורה ניתן לשלב במהלך הרפאטינג בנהר הגנגס, או לחילופין, במסגרת טרקים בני מספר ימים המיועדים למשפחות עם ילדים. 
 
• מנאלי- מנאלי המוקפת בהרים עם פסגות ירוקות או מושלגות (תלוי בתקופות השנה), מאפשרת לכם ליהנות מחווית הודו אמיתית ביחד עם הילדים. מנאלי עמוסת התיירים לאורך כל ימות השנה, מעמידה לרשותכם מספר מוקדי תיירות אטרקטיביים הכוללים בין היתר: שווקים ססגוננים של תושבי המקום, ביקור בבתי מלאכה לייצור פריטי לבוש הודיים מסורתיים, טיולי ג'יפים בהרים ואפילו חווית סקי במידה ואתם פוקדים את האזור בחודשי החורף. 
 
• גואה- 100 קילומטר של חופים, לגונות, מצוקים והיצע מרשים של אפשרויות אירוח המיועדות לכל בני המשפחה. גואה המשמשת כמתחם מסיבות ענק לאלפי צעירים הפוקדים את גואה, מהווה גם מתחם מיוחד למשפחות עם ילדים. ברחבי גואה תוכלו למצוא את ההיצע הקולינארי הגדול ביותר בהודו (וזאת כבר סיבה טובה לבלות במקום עם ילדים). כמו כן, בחופים מתקיימים פעילויות ימיות מגוונות בהם הילדים נוטלים חלק פעיל. 
 
• ESSEL WORLD- פארק שעשועים ענק הממוקם במומבאיי. בשטח הפארק תוכלו למצוא יותר מ-30 מתקני שעשועים מודרניים ומלהיבים בכל גיל! 
 
• -WATER KINGDOM מים הממוקם בסמוך לפארק ESSEL WORLD. בפארק תמצאו מתקני מים לכל בני המשפחה הכוללים בין היתר: בריכות שחייה לפעוטות ולבוגרים, מלגשות מים ועוד. 
 
• METRO WALK- פארק שעשועים הממוקם בעיירה רוהיני שבצפון דלהי. פארק השעשועים כולל: מתחם קניות, פארק מים ופארק מתקנים מלהיבים לילדים ומבוגרים במקום אחד! 
שלח